H2Ocean Pro+ Reef Paste 140 g
Uniwersalny i pozywny pokarm w postaci pasty. Należy uformować kulkę i przykleić ją do szyby: ryby będą żerować i rozpylać pokarm w zbiorniku dostarczając pokarmu mikrofaunie, koralom i innym filtratorom.
Pokarm cechuje duża zawartość białka (31%) i tłuszczów (6,7%). Jest szczególnie polecany dla ryb niepobierających pokarmów lub nowo wprowadzonych.
Skład: ryby, skorupiaki, mięczaki, składniki pochodzenia roślinnego, kwasy omega 3, naturalne immunostymulanty, astaksantyna, drożdże, sól.
GPSR
Producent: DD The Aquarium Solution

ProducentD-D The Aquarium Solution LtdFowler Road Hainault Industrial Estate 11-17,IG6 3UT Ilford, Essex,Wielka Brytaniasales@d-daquarium.com
Osoba odpowiedzialnaDe Jong Marinelife B. V.
Spijksesteeg 2A
4212KG Spijk,
Holandia
info@dejongmarinelife.nl
Opinie o produkcie H2Ocean Pro+ Reef Paste 125ml - 140g:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Seachem Equilibrium 300g
Ocean Nutrition Brine Shrimp Plus Flake 71g
Preis Coral Nightlife
W akwariach morskich, gdzie zazwyczaj występuje bardzo ubogie środowisko, istotne jest zapewnienie koralowcom niezbędnego źródła energii, aby utrzymać ich zdrowie i rozwój.
TROPICAL INSECT MENU COLOUR GRANULES SIZE S 100ML/54G
Wieloskładnikowy pokarm w formie granulków dla wszystkożernych i mięsożernych ryb akwariowych na bazie 3 owadów: hermetii (15%), jedwabnika (15%) i mącznika młynarka (15%).
Seachem Malawi / Victoria Buffer 300g
Aquaforest Reef Salt 22kg - Sól Morska
Ocean Nutrition Formula Two Marine Pellet Medium 100gr
Zeolith Plus 5000 ml
Korallen Zucht Zeobak 100ml - bakterie do akwarium...
Korallen Zucht Zeobak to bakterie nitrifikacyjne do zbiorników morskich. Roztwór mikroorganizmów o wysokim stężeniu pozwala na zapewnienie zrównoważonej i stabilnej mikroflory w Twoim zbiorniku. Dzięki bogatej i różnorodnej formule bakterie Zeobak sprawdzą się w każdym typie zbiorników morskich. W połączeniu z Zeofood oraz Zeostart bakterie te pozwolą na tworzenie i namnażanie bakterii planktonowych, które idealnie odżywią koralowce i inne organizmy.



