Mineralizator GH+ ONE Shrimp to preparat przeznaczony do mineralizacji wody RO dla krewetek bee. Jest on w formie płynnej, co bardzo ułatwia jego dozowanie i uzyskanie dokładnie żądanych parametrów wody. GH+ ONE Shrimp zawiera odpowiednio dobrane i zbilansowane niezbędne minerały oraz inne składniki, budujące twardość ogólną wody GH, zapewniając właściwą osmoregulację. GH+ ONE Shrimp nie podnosi twardości węglanowej KH oraz nie zmienia wartości pH przygotowywanej wody. Każde opakowanie mineralizatora GH+ ONE Shrimp zawiera system precyzyjnego dozowania, dzięki czemu ułatwia bardzo dokładne przygotowanie wody o żądanej wartości GH.
Zastosowany system dozowania jest bardzo elastyczny i umożliwia precyzyjne dozowanie GH+ ONE Shrimp zarówno do dużych akwariów jak i małych. Można dokładnie wydozować np. 0,5 ml jak również 3 ml czy 25 ml. GH+ ONE Shrimp występuje w opakowaniach o pojemności 125 ml i 500 ml.
DAWKOWANIE
1 ml preparatu dodany do 10 l wody podnosi twardość ogólną GH o ok. 1oGH ± 10% i przewodność o ok. 60 uS ± 10% netto. Zaleca się stosowanie mineralizatora GH+ ONE Shrimp wraz preparatem TRACE ONE Shrimp, który dostarcza i uzupełnia do przygotowywanej wody niezbędnych mikroelementów i pierwiastków śladowych.
GPSR
Producent: Qual Drop

ProducentCKA SC MICHALAK WOJCIECH, SKALNA-MICHALAK JOANNA
Derkacza 19,
44-100 Gliwice,
Polska
sklep@qualdrop.pl
Osoba odpowiedzialnaCKA SC MICHALAK WOJCIECH, SKALNA-MICHALAK JOANNA
Derkacza 19,
44-100 Gliwice,
Polska
sklep@qualdrop.pl
QualDrop GH+ONE SHRIMP 500 ml mineralizator RO
Opinie o produkcie QualDrop GH+ONE SHRIMP 500 ml mineralizator RO:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Seachem Malawi Victoria buffer 600g
QualDrop KH+ Sulawesi 500ml preparat na KH
KH+ Sulawesi został zaprojektowany tak, aby umożliwić dokładne przygotowanie wody o założonym GH i KH. Umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie wody do podmian o bardzo zbliżonych parametrach panujących obecnie w zbiorniku. Pozwala uniknąć wahań parametrów podczas podmian wody, które bardzo niekorzystnie wpływają na krewetki.
QualDrop Mironekuton 10g minerały
Microbe-Lift Plants Green 473 ml nawóz ogólny
Yokuchi GEN K nawóz potasowy 30 ml
Potas jest jednym z najważniejszych makroelementów. Pierwiastek ten jest aktywatorem enzymów, uczestniczy w osmoregulacji, bierze udział w gospodarce azotowej rośliny, sprzyja krzewieniu i stymuluje wytwarzanie nowych łodyg.
AquaForest Micro 2l
AquaForest Purify 50ml
Profesjonalny preparat ogólnego stosowania do akwariów słodkowodnych. AF Purify ma szczególne zastosowanie w zbiornikach, które zmagają się z problemem ospy rybiej. Środek można stosować także w trakcie rekonwalescencji w przebiegu pleśniawek. Zawiera składniki specjalnego przeznaczenia pomocne w pielęgnowaniu ryb.



