-
Akwarystyka morska
add remove
- Red Sea ReefControl
- Red Sea 4 Part Complete Reef Care
- Red Sea Reef Foundation
- Red Sea Reef Trace Elements
- Red Sea Salt
- Red Sea Reef Energy Plus
- Red Sea Reef NO3PO4X
- Red Sea MAX Nano
- Red Sea REEFER G3
- Red Sea REEFER G3 DELUXE
- Red Sea ReefControl
- Red Sea ReefMat
- Red Sea ReefSkimmer
- Red Sea ReefWave
- Red Sea ReefDose
-
Akwarystyka słodkowodna
add remove
- Oczko wodne add remove

MULTI POWDER to wielofunkcyjny preparat przeznaczony dla krewetek ozdobnych. Ta kompleksowa kompozycja zawiera mieszaninę różnych enzymów oraz kultury różnych bakterii, w tym probiotycznych. MULTI POWDER wspomaga prawidłowe procesy trawienia oraz chroni układ pokarmowy krewetek. MULTI POWDER potrafi również usuwać niebezpieczne zanieczyszczenia wody - amoniak, azotyny oraz siarkowodór. Przyśpiesza rozkład materii organicznej w zbiorniku. Pomaga hamować rozmnażanie się szkodliwych bakterii, na przykład sinic. MULTI POWDER promuje wzrost pożytecznych glonów. Może być używany do startu nowych zbiorników.
Sposób użycia
W każdym opakowaniu znajduje się łyżeczka dozująca. 1 płaska łyżeczka MULTI POWDER na 50 litrów wody raz na tydzień i/lub po podmianie wody. Można również stosować w podzielonych dawkach dziennych (np. 1/4 łyżeczki dziennie) co jest bardzo korzystne w przypadku obecności nowonarodzonych i młodych krewetek. Przed dodaniem do zbiornika odmierzoną ilość preparatu koniecznie wymieszać z niewielką ilością wody z akwarium. Nie należy przedawkowywać MULTI POWDER, może to doprowadzić do nadmiernego zanieczyszczenia wody w zbiorniku. W przypadku startu nowego zbiornika dla krewetek (25-30 l) 1-2 łyżeczki. MULTI POWDER rozsypać równomiernie na podłoże. Następnie zbiornik zalać wodą i uruchomić filtrację. Przechowywać preparat szczelnie zamknięty. Ważne aby preparat dozować suchą łyżeczką. Zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia opakowania. Nie używać równocześnie Multi Powder z podobnymi preparatami na przykład: BioNitro, PSBacter, Magic Powder, BioProbiotic, itp. Ilość preparatu można dostosować do swoich potrzeb, zależnych od specyfiki zbiornika a przede wszystkim ilości krewetek i systemu filtracji.

UWAGA! Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie stosować do hodowli roślin i zwierząt przeznaczonych do konsumpcji i przetwórstwa spożywczego. Preparat przeznaczony do akwariów z krewetkami, rybami i roślinami ozdobnymi.
Dostępne opakowania: 30 g i 10 g
GPSR
Producent: Qual Drop

ProducentCKA SC MICHALAK WOJCIECH, SKALNA-MICHALAK JOANNA
Derkacza 19,
44-100 Gliwice,
Polska
sklep@qualdrop.pl
Osoba odpowiedzialnaCKA SC MICHALAK WOJCIECH, SKALNA-MICHALAK JOANNA
Derkacza 19,
44-100 Gliwice,
Polska
sklep@qualdrop.pl
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Tropical MULTIMINERAL 100ML
TROPICAL BACTO ACTIVE 250 ML
TROPICAL Bacto Active 250 ml to wydajny preparat bakteryjny do nowych i dojrzałych akwariów, który wspiera cykl azotowy, redukuje szkodliwe związki i poprawia klarowność wody, zapewniając rybom bezpieczne i stabilne środowisko.
Microbe-Lift Iron 473ml
Microbe-lift Iron to skoncentrowane, wysoko przyswajalne żelazo w płynie dla roślin akwariowych. Microbe-lift Bloom & Grow Iron to wysokiej jakości preparat zawierający wysoce stężone żelazo Fe2 (10 000 mg/l) w formie glukonianu (chelatu). Preparat powinien być używalny w przypadku niedoborów żelaza (np. żółkniecie liści, cienkie łodygi) oraz profilaktycznie.
AquaForest Macro - makroelementy 500ml
MICROBE-LIFT THERA P 251 ml pielęgnacja zwierząt
AF N Boost 250ml
TROPICAL ALGIN 30 ML
TROPICAL Algin to skuteczny preparat do zwalczania glonów w akwarium, który pomaga ograniczyć ich rozwój, poprawia estetykę zbiornika i wspiera utrzymanie stabilnych warunków wodnych, bezpiecznych dla ryb i roślin.



