Seachem Flourish Advance 250ml
Seachem Flourish Advance 250ml
Flourish Advance™ to naturalny, biologiczny stymulator wzrostu dla roślin akwariowych. Jego zaawansowana formuła zawiera fitohormony, minerały i składniki odżywcze, które stymulują wzrost korzeni i pędów u roślin.
Fitohormony są to grupy naturalnie występujących związków, które odgrywają kluczową rolę w regulacji wzrostu roślin, w szerokiej gamie procesów rozwojowych,
w tym podziału komórek, tworzenia i rozwoju pędów, indukcję ekspresji genów fotosyntezy, kondycji liści, mobilizacji składników odżywczych, kiełkowania nasion, wzrostu korzeni i odporności na stres. Stosowany regularnie, zwiększa wchłanianie minerałów i odporność na choroby. Jest nietoksyczny i całkowicie bezpieczny dla wszystkich odmian roślin, jak również ryb i organizmów wodnych.
Podczas pierwszych dziesięciu do czternastu dni po aplikacji Flourish Advance™ stymuluje wzrost korzeni pod powierzchnią. Po tym okresie nastąpi znaczne zwiększenie wzrostu liści i łodyg roślin.
Sposób użycia
- Przed użyciem wstrząsnąć.
- Użyj 1 nakrętki (5 ml) na każde 80L wody / dobę.
- W razie potrzeby dawkę należ dostosować do potrzeb roślin w akwarium.
GPSR
Producent: Seachem

ProducentSeachem
Drive
30650 Madison GA,
Stany Zjednoczone
info@seachem.com
Osoba odpowiedzialnaFokus Cezary Skatulski
Marynarska 14,
02-674 Warszawa,
Polska
info@zoofokus.pl
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
QualDrop DuraN 150 ml Skoncentrowany Azot
Wydajny nawóz azotowy QualDrop DuraN (150 ml). Podnosi poziom azotu w akwarium roślinnym bez zwiększania poziomu potasu. Zawiera różne formy azotu dla optymalnego wzrostu roślin.
Seachem Flourish Phosphorus 500ml
Microbe-Lift Phosphorus 473ml fosfor
QualDrop N GREEN Plant One 500 ml - nawóz azotowy do...
QualDrop Fe HYBRID Plant One 500 ml - nawóz żelazowy do...
Microbe-Lift Iron 473ml
Microbe-lift Iron to skoncentrowane, wysoko przyswajalne żelazo w płynie dla roślin akwariowych. Microbe-lift Bloom & Grow Iron to wysokiej jakości preparat zawierający wysoce stężone żelazo Fe2 (10 000 mg/l) w formie glukonianu (chelatu). Preparat powinien być używalny w przypadku niedoborów żelaza (np. żółkniecie liści, cienkie łodygi) oraz profilaktycznie.



