AQUAEL - Flow Heater 500W - grzałka przepływowa
- Pojemność Akwarium: 300-1000 litrów
- Moc: 500W
- Regulacja temperatury: 20-33 stopnie
- Dokładność: 0,5 stopnia
- Średnica przyłącza: 16-22mm
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Zabezpieczenie przed pracą na sucho
- W pełni elektroniczna
Flow Heater to pierwsza grzałka przepływowa posiadająca Smart Heating System (SHS) – technologię inteligentnego doboru mocy. Mikroprocesor dostosowuje moc grzania do utrzymania odpowiedniej temperatury w akwarium. Rozwiązanie to pozwala na płynną pracę grzałki – bez skoków temperatury w akwarium i narażania na stres jego mieszkańców. Dzięki elektronicznemu termostatowi, diodowy wyświetlacz pokazuje nie tylko zaprogramowaną, ale także aktualną temperaturę wody. Elektroniczne czujniki temperatury chronią akwarium przed przegrzaniem, a gdy wykryją ustanie przepływu wody – automatycznie wyłączają urządzenie.
Umiejscowienie jej na wężu wylotowym filtra zewnętrznego pozwala na równomierne rozprowadzenie nagrzanej wody po całym zbiorniku. Grzałkę montuje się na zewnątrz akwarium, dzięki czemu nie zabiera miejsca w środku i daje większą swobodę aranżacji.
SPECYFIKACJA:
- Pierwsza inteligentna grzałka przepływowa
- Wyposażona w Smart Heating System – dostosowuje moc grzania do wielkości zbiornika i warunków otoczenia, zużywając tylko tyle energii, ile potrzeba
- Posiada elektroniczny precyzyjny termostat, działający z dokładnością ± 0,5, w zakresie od 20 do 33°C
- Temperaturę ustawisz wygodnie jednym przyciskiem – One Touch System
- Diodowy wyświetlacz wskazuje zaprogramowaną oraz aktualną temperaturę
- 3 czujniki temperatury – 2 elektroniczne, 1 bezpiecznik termiczny
- Grzałka automatycznie wyłącza się w przypadku ustania przepływu wody
- Do zastosowania na wężach o średnicy 16 / 22 mm w akwariach słodkowodnych i morskich
- Zestaw zawiera grzałkę, dwa stabilne uchwyty mocujące oraz nakrętki zaciskowe
- Wyprodukowana w Polsce

Opinie o produkcie Aquael Flow Heater 500W przepływowa grzałka :
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Aqua Nova GC-18 Odmulacz średni
Octo SRO-3000INT Internal skimmer
SunSun JVP-133 - pompa cyrkulacyjna 5000 - 10000/lh
Lampa AI Blade 39" / 99 cm Coral Glow 80 W
Blade Glow będzie fluoryzować twój zbiornik i pomoże twoim koralowcom fluo jeszcze mocniej świecić. Coral Glow zawiera mieszankę LED, która maksymalizuje piki widmowe, które pokazują fluorescencję koralowców. Idealny jako dodatkowe źródło fluorescencji, które można dodać do Blade Grow lub uzupełnić obecne oświetlenie, aby znaleźć „właściwą”, idealną kombinację.
Odpieniacz białek TWISTMAN INTEGRA-150
Maxspect RSX R5-300 Lampa LED
JBL Aquapad podkładka 100x40cm
FLIPPER DEEPSEE MAX LUPA
Eheim Jager Thermocontrol 200W Grzałka Z Termostatem
Grzałka EHEIM JAGER 200W z termostatem to niezawodny sprzęt do precyzyjnego ogrzewania wody w akwarium. Posiada wbudowany termostat, który automatycznie utrzymuje ustawioną temperaturę, zapewniając optymalne warunki dla ryb i roślin. Grzałka jest wykonana z wysokiej jakości szkła, co zapewnia jej trwałość i odporność na uszkodzenia.