ATO1 ATseries to zestaw elementów automatycznej dolewki do współpracy z dozownikiem akwarystycznym Doser AT1 Plus (wszystkie wersje), oraz komputerem akwarystycznym ITI.
Zestaw umożliwia kontrolę poziomu wody w zbiorniku i stałe uzupełnianie jej ubytku wskutek parowania. Dzięki regulowanemu uchwytowi czujnika poziomu cieczy, możliwa jest regulacja poziomu wody w zbiorniku w bardzo szerokim zakresie. Czujnik wyposażony został w dwa niezależnie działające pływaki, dolny pływak służy do załączania pompy dopełniającej, górny pływak natomiast pełni funkcję nadzorczą i uniemożliwia pracę pompy dopełniającej w sytuacji niezadziałania/zablokowania dolnego pływaka. Zestaw rekomendowany jest do systemów wyposażonych w zbiornik techniczny „sump”.
Zestaw zawiera:
– podwójny zespolony czujnik poziomu cieczy
– regulowany uchwyt czujnika poziomu
– pompę wody
– wąż silikonowy (1,5mb)
– uchwyt węża silikonowego
Dane techniczne:
– Długość przewodu czujnika zespolonego: 200cm
– Zakres regulacji uchwytu czujnika: (0-30cm licząc od krawędzi szyby do dolnego pływaka)
– Pompa: 12V DC o wydajności max 280l/h, podnoszenie max 2m, długość przewodu 200cm, wymiary 40x40x30mm
Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją producenta.
GPSR
Producent: Aqua Trend

ProducentAqua Trend
Lokatorska 3,93-021 Łódź,Polskaaqua-trend@aqua-trend.pl
Osoba odpowiedzialnaAqua Trend
Lokatorska 3,
93-021 Łódź,
Polskaaqua-trend@aqua-trend.pl
Opinie o produkcie Zestaw automatycznej dolewki ATO1 AT Series:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
SunSun Pompka HJ-311- pompka do dolewki
Pompa nadaje się do dolewki wody w akwariach, zamkniętych fontannach, filtrach biologicznych i innych zamkniętych systemach.
Automatyczna dolewka Levelautomatic Milestone z pompą DC
Pompka Do Automatycznej Dolewki
Niewielkich wymiarów zanurzeniowa pompa wody, która znajdzie zastosowanie w akwarystyce, mini fontannach, lub w innych elementach dekoracyjnych lub technicznych.
Bubble Magus dolewka grawitacyjna Float Valve
Zawór pływakowy do zbiornika wody
Zawór pływakowy do zbiornika uzupełniania wody w systemach odwróconej osmozy.
SunSun AX-1005 Pompa Do Podmian Wody
Pompa do podmiany wody w akwarium to urządzenie zaprojektowane do usprawnienia i uproszczenia procesu wymiany wody w zbiorniku akwariowym. Służy do usuwania starej wody i dodawania świeżej, pomagając jednocześnie utrzymać zdrowe środowisko dla organizmów akwariowych.
SunSun Pompa Do Dolewek HJ-931
Pompa SunSun HJ-931 to kompaktowa pompa o mocy maksymalnej 800 l/h przy poborze zaledwie 16W.
Aqua Trend Automatyczna Dolewka Grawitacyjna
Urządzenie przeznaczone jest to uzupełniania odparowanej wody we wszelkich zbiornikach wodnych. Wystarczy podłączyć dowolny zbiornik z wodą i umieścić go powyżej urządzenia, można także zastosować zawór czterodrożny i podłączyć do dolewki system odwróconej osmozy.
Samudra Level Control DS wersja z elektrozaworem
Automatyczna dolewka Aqua Trend DS z elektrozaworem.
Levelautomatic V3 + Pompa automatyczna dolewka
Automatyczna dolewka Levelautomatic SW Aqua Trend
Automatyczna dolewka Levelautomatic SW to wariacja popularnej dolewki Levelautomatic V2, urządzenie to przeznaczone jest do kontrolowania poziomu wody w akwariach bez sumpa.
Levelautomatic SW w odróżnieniu od modelu V2 wyposażony został w dwa miniaturowe czujniki poziomu wody, które umożliwiają utrzymywanie poziomu wody w akwarium na poziomie bliskim krawędzi zbiornika, czujniki instaluje się przy pomocy załączonych regulowanych uchwytów.



