SunSun pompa CHJ-602
Filtr wewnętrzny SunSun CHJ Turbo doskonale sprawdza się w utrzymaniu czystości i prawidłowego napowietrzenia w akwariach różnych rozmiarów.
Producent: Aquael
ProducentAquaelDubowo Drugie 35,16-400 Suwałki,Polskaaquael@aquael.pl
Osoba odpowiedzialnaAquaelDubowo Drugie 35,
16-400 Suwałki,
Polskaaquael@aquael.pl
Filtr wewnętrzny SunSun CHJ Turbo doskonale sprawdza się w utrzymaniu czystości i prawidłowego napowietrzenia w akwariach różnych rozmiarów.
MaxSpect Coral Glue to szybkowiążący cyjanoakrylowy klej w formie żelu. Służy do osadzania koralowców i łączenia wszelkich dekoracji. W pełni bezpieczny dla rafy, polecany do akwariów morskich. Łatwy w aplikacji i szybko wiążący. Umożliwia klejenie pod wodą.
Pipeta akrylowa SunSun SX-18A z gumową gruszką ułatwia karmienie w Twoim zbiorniku. Pipeta została wyposażona w miarkę, która pozwala na jeszcze lepszą kontrolę ilości podawanego pokarmu czy też innych preparatów. Dzięki trwałemu akrylowi pipeta jest łatwa do wyczyszczenia i odporna na uszkodzenia.
Wysokiej jakości biologicznie neutralne podstawki stworzone z myślą o łatwym szczepieniu koralowców. Stworzone z najwyższej jakości materiałów o wysokiej porowatości zapewniają szybkie osiedlanie się pożytecznych mikroorganizmów. AF Frag Rocks tworzą sprzyjające środowisko do rozwoju alg wapiennych, dzięki czemu szybko wtapiają się w krajobraz akwarium tworząc naturalną kompozycję.
MAXSPECT Refine Edge Standard scraper to czyścik do szyb magnetyczny z ostrzałką ostrza nowa generacja czyścika magnetycznego do szyb akwarium. Dzięki wysokiej jakości ostrza o grubości 0,8 mm czyścik zapewnia bezpieczne i dokładne usuwanie zabrudzeń z szyb w Twoim akwarium.
Karmnik to szybki, skuteczny i prosty sposób na karmienie ryb mrożonkami i innymi rodzajami pokarmów. Cechy: Dla ryb słodkowodnych i morskich Może być stosowany do mrożonek, pellets, płatków lub liofilizowanej żywności. Regulowane ustawienie dozowania Zmniejsza ilość odpadów pokarmowych i utrzymuje jakości wody
Microbe-Lift ReefScaper to specjalnie opracowany klej do skały koralowej i korali twardych do szybkiego i niezawodnego stosowania na zewnątrz i wewnątrz akwarium. ReefScaper jest idealną mieszanką cementu do mocowania skały suchej, produktów ceramicznych oraz fragmentów korali. Klej jest wolny od zanieczyszczeń, związków metali ciężkich i nie zawiera szkodliwych krzemianów.