- -21%
A130 Hose wężyk silikonowy
GPSR
Producent: Aquaforest

ProducentAquaforest
Starowiejska 18,
32-800 Brzesko,
Polska
info@aquaforest.pl
Osoba odpowiedzialnaAquaforestStarowiejska 18,32-800 Brzesko,Polskainfo@aquaforest.pl
Aquaforest AF 130 Hose jest to wodoszczelny i elastyczny wąż silikonowy. Dedykowany do Aquaforest AF 130 Media Reactor oraz do innych urządzeń akwarystycznych. Wytrzymały i odporny na działanie słonej wody, bezpieczny dla zwierząt morskich.
Opinie o produkcie A130 Hose wężyk silikonowy:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Mufa redukcyjna PVC-U 110/90mm x 90/75mm
SunSun uchwyt do węża ZY-02
Uchwyt do węża montowany na szybę akwarium z regulacją. Uchwyt jest elastyczny co wpasowuje się praktycznie na większość węży o dowolnej średnicy w przedziale 12-25 mm.
Profec Uchwyt Montażowy Do Rury PP 25 mm
Profec Uchwyt do rury PP to solidny element montażowy, przeznaczony do stabilnego mocowania rur w systemach instalacyjnych. Wykonany z wysokiej jakości polipropylenu (PP), wyróżnia się odpornością na działanie wilgoci, korozję oraz większości substancji chemicznych, co gwarantuje trwałość i niezawodność przez długie lata użytkowania. Uchwyt zapewnia pewne trzymanie rury oraz łatwy i szybki montaż dzięki przemyślanej konstrukcji zatrzaskowej.
LOC-LINE - trójnik 3/4
Trójnik do podłączenia z segmentami LOC-LINE 3/4.
Profec Śrubunek przejściowy PVC-U 50 mm x 1 1/2" KW x GZ
Ten śrubunek Profec z PVC-U posiada łączenie z klejoną mufą i gwintem zewnętrznym, i działa pod maks. ciśnieniem roboczym 10 bar.
Przelot przez szkło VDL 25 mm
Profec Trójnik 90 PVC 50 mm
Profec Trójnik 90° to wysokiej jakości kształtka instalacyjna, umożliwiająca tworzenie rozgałęzień w systemach rurowych pod kątem 90 stopni. Wykonany z trwałego PVC-U, charakteryzuje się odpornością na korozję oraz działanie chemikaliów, co zapewnia długotrwałą niezawodność. Trójnik posiada połączenia klejowe (KW), zgodne z normą EN-ISO 1452-3, co ułatwia szybki i szczelny montaż. Przystosowany do ciśnienia roboczego do 16 barów, znajduje zastosowanie w instalacjach wodnych, przemysłowych oraz systemach basenowych



