Deltec TC 2060 External Skimmer
Odpieniacze marki Deltec są jednymi z najbardziej cenionych konstrukcji na rynku, sprawdzają się w większości systemów i są cenione przez wielu akwarystów jako najlepsze odpieniacze do akwarystyki morskiej.
Szczegóły techniczne
- Rozmiar akwarium: 1400 do 1700 litrów
- Zużycie energii: 19 - 22 watów
- Maksymalny zasys powietrza: 1300 litrów na godzinę
- Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 30 x 24 x 58 cm
- Połączenia: 32 wlot, wylot 50 mm
- Pompa Deltec DC 1200
Szczegóły Produktu
- Wysoce wydajny kształt cylindra
- Niezwykle niskie zużycie energii
- Szybkie i łatwe wyjmowanie pompy
- czyszczenie systemu manualne lub automatycznie (opcja)
Instrukcja: https://www.deltec-aquaristic.com/wp-content/uploads/2018/08/Bedienungsanleitung_TC-2060-4580.pdf
GPSR
Producent: Deltec
ProducentDeltec GmbHSteller Strasse 75,27755 Delmenhorst,Niemcyinfo@deltec-aquaristic.com
Osoba odpowiedzialnaDeltec GmbH
Steller Strasse 75,
27755 Delmenhorst,
Niemcy
info@deltec-aquaristic.com

Opinie o produkcie Deltec TC 2060 External Skimmer:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Octo Classic 150 EXT External Skimmer
Firma Octo jest pierwszym producentem odpieniaczy białek na świecie, który projektuje i produkuje własne pompy do odpieniaczy. Pompy odpieniające zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby ulepszyć i zwiększyć wydajność odpieniaczy białkowych.
NYOS QUANTUM 160 ODPIENIACZ BIAŁEK
Nyos Skimmer 160 to wysokiej klasy odpieniacz białek, przeznaczony do akwariów morskich o pojemności od 250 do 1000 litrów. Dzięki innowacyjnej konstrukcji i zaawansowanej technologii, urządzenie zapewnia skuteczne usuwanie zanieczyszczeń organicznych z wody, co przyczynia się do utrzymania czystości i zdrowego środowiska w akwarium.
Deltec Skimmer MCE 600
Octo Cleaner 300F Skimmer Cup Cleaner
Deltec Skimmer SC 4580
Regal Protein Skimmer 250-INT OCTO
Deltec Skimmer MCE 501
Reefer Skimmer 300 DC Pump Upgrade Kit (w/o controller)
Deltec Skimmer SC 4581
Deltec TC 4580
Red Sea Reefer Skimmer RSK 300 z pompą DC Odpieniacz Białek
Red Sea Reefer Skimmer DC to połączenie technologi samo poziomowania, wydajnej pompy Sicce z możliwością sterowania oraz odpowiednio dobranych elementów co zapewnia optymalne i wydajne usuwanie odpadów z akwariów morskich. Odpieniacz ten może zostać połączony z aplikacją ReefBeat co pozwala na jeszcze większą kontrolę i możliwości.