SKU: 22109012
EAN: 6950291251756
Marka Reef Octopus jest pierwszym producentem skimerów białkowych na świecie, która projektuje i produkuje własne pompy skimerów. Ich pompy odpieniające zostały specjalnie zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności naszych odpieniaczy białkowych.
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Regal Protein Skimmer 250 - S OCTO

Regal Protein Skimmer 250 - S OCTO

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

logo-reef-site-x1.png

Czy wiedziałeś?

Marka Reef Octopus jest pierwszym producentem skimerów białkowych na świecie, który projektuje i produkuje własne pompy skimerów. Ich pompy odpieniające zostały specjalnie zaprojektowane w celu  zwiększenia wydajności naszych odpieniaczy białkowych.

Regal-250-S1.png

Regal-250S.png

Cechy i zalety

  1. Ultra kompaktowy, doskonała wydajność

  2. Pompy VarioS DC specjalnie zaprojektowane do odpieniaczy białek

  3. Wysokiej jakości ręcznie wykonana odlewana akrylowa konstrukcja

  4. Regulowana i zmienna prędkość dla energooszczędnej i cichej pracy

  5. Monitor łącznika pływakowego

  6. Hybrydowy stożkowy korpus dla lepszego frakcjonowania piany

  7. Pojemny pojemnik na odpady z odpływem

  8. Wlot powietrza o dużej objętości

  9. Łatwa konserwacja

Regal-S.png

Controller.png

Regal-S-Skimmers-expl.png

Przegląd
Zajmujący niewiele miejsca skimmer z serii OCTO Regal oszczędzający miejsce (Regal-S) to odpieniacz białkowy idealny do akwariów o ograniczonej przestrzeni w sumpie. Regal-S ma ponadto wysokiej jakości odlewaną akrylową obudowę, łatwy demontaż w celu konserwacji, precyzyjny zawór zasuwowy i hybrydowy korpus stożkowy, który pomaga naturalnie ustabilizować i skoncentrować pianę bogatą w organiczne podczas jej wzrostu.

Dostępne w 4 modelach - Regal 150-S, Regal 200-S, Regal 250-S i Regal 300-S.

Ponadto Regal-S jest napędzany przez naszą własną sterowaną pompę odpieniającą VarioS, która zawiera wirnik z wirnikiem, odłączany sterownik, wysokiej jakości ceramiczny wał i łożysko w celu zmniejszenia zużycia oraz najnowszą technologię przepływu o zmiennej prędkości dla udoskonalonej kontroli, ulepszoną wydajność, energooszczędność i bezpieczniejsze operacje.

W przeciwieństwie do zdecydowanej większości pomp obiegowych wykorzystujących prąd przemienny (AC), nasza pompa VarioS ma kilka kluczowych zalet w porównaniu z tradycyjnymi pompami AC, a mianowicie wyższą efektywność energetyczną, bezpieczniejszą pracę przy napięciu roboczym 24 V, a przede wszystkim zmienną regulację prędkości w celu dopasowania idealnej mieszanki przepływu powietrza i wody do odpieniacza.

Zwiększona kontrola

Dzięki sterownikowi VarioS użytkownicy mają kontrolę nad natężeniem przepływu, wybierając spośród pięciu wstępnie ustawionych prędkości; wskazywane przez pięć zapalonych diod LED. Tryb podawania 15 lub 60 minut można również włączyć lub wyłączyć jednym naciśnięciem przycisku.

Ponadto obrotowa spirala umożliwia użytkownikom dostosowanie orientacji wyjściowej w poziomie lub w pionie (w górę lub w dół), w zależności od potrzeb.

Przy normalnym użytkowaniu pompa VarioS ma oczekiwaną żywotność / żywotność produktu wynoszącą 10 lat.

Gwarancja * (na wady produkcyjne):

2 lata - tylko silnik pompy

1 rok - wszystkie pozostałe części

tab.JPG

Opinie o produkcie Regal Protein Skimmer 250 - S OCTO:

Ocena ogólna produktu 
2023-04-04

Regal Protein Skimmer 250 - S OCTO

Odpieniacz pierwsza klasa wykonanie pięć gwiazdek robi robotę .Polecam!

Napisz swoją opinię

Regal Protein Skimmer 250 - S OCTO

Marka Reef Octopus jest pierwszym producentem skimerów białkowych na świecie, która projektuje i produkuje własne pompy skimerów. Ich pompy odpieniające zostały specjalnie zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności naszych odpieniaczy białkowych.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać