SKU: OR3-90 Sky Blue
EAN: 5902273261537

Orphek Oswietlenie LED rafy OR3 Blue Sky Nowe lampy ledowe firmy Orphek stymulujące wzorst i kolor koralowców.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Orphek Oswietlenie LED rafy OR3 Blue Sky 90cm

Orphek Oswietlenie LED rafy OR3 Blue Sky 90cm

 

OR3 150/120/90/60 Blue  Sky  (NOWOŚĆ! 2021!)

Orphek"s OR3 LED Bars już podbijają serca i umysły hobbystów, więc dzisiaj z przyjemnością dzielimy się jeszcze jednym nowym widmem światła OR3!

Błękit nieba z niebieskim / cyjanem 450-470nm bardzo szerokim fluorescencyjnym super koralowym „pop” dla SPS / LPS / miękkich koralowców.

Orphek-OR3-Sky-Blue-Photos-3

Co nowego w naszej najnowszej wersji?

Orphek-OR3-90-Sky-Blue

Po sukcesie pierwszego Blue Sky w 2018 roku, Orphek ponownie wprowadza na rynek ten ukochany pasek LED, uaktualniając go do naszej najnowszej generacji, OR3 LED Blue Sky 2021, oferując kolejny oszałamiający produkt tylko dla Ciebie!

Oprócz nowych zaawansowanych diod LED 5w Dual-Chip z nowego modelu 2020, które oferują wszystkie listwy LED OR3, OR3 LED Sky Blue 2021 jest wyposażony w Nowe widmo BLUE SKY LED 450 / 470mm.

OR3-150-120-90-60-Sky-Blue-LED-ratio-map-20210327

 

Oznacza to, że teraz otrzymujesz dwie różne jakości widmowe połączone dla DODATKOWEGO wzrostu i super koralowego POP!

Jednostka sprzedawana jako „Blue Sky” jest połączeniem dwóch diod LED o wyraźnie różnych właściwościach widmowych. Niebieskie diody LED (12 z nich) osiągają szczyt przy około 450 nm, a pozostałe (sześć) przy około 495 nm. Te długości fal są ważne w fotosyntezie zooksantelli - chlorofile  a  i  2  wykorzystują niebieski, podczas gdy dodatkowy pigment perydynina pochłania zielone światło do około 450 nm. Te długości fal są również oddalone od ochronnej absorpcji ksantofilu - co jest plusem fotosyntetycznym ”.

Jeśli pamiętasz nasze spektrum Blue Sky z 2018 roku, ludziom spodobał się pomysł posiadania dodatkowego niebieskiego dla swoich zbiorników, ale miał on w sobie też trochę zieleni, co później zrozumieliśmy, że było mniej interesujące.

Widmo 2018 Sky Blue

Jeśli spojrzysz na przepustowość widma Blue Sky 2018, zobaczysz połączenie niebieskiego, cyjanowego i zielonego (450 do 495nms)

Zrobiliśmy niewielką zmianę, pozostawiając zielone spektrum i opracowując nowe super popowe widmo Blue Sky 2021, które łączy 450 i 470nms dla prawdziwego super niebieskiego światła!

 

Korale i ukwiały mają co najmniej dwa rodzaje związków barwnych - fluorescencyjne i niefluorescencyjne. Fluorescencja występuje, gdy związek absorbuje światło i emituje je (fluoryzuje) na dłuższych falach, stąd związki fluorescencyjne świecą w świetle UV / fioletowym / niebieskim, podczas gdy typy niefluorescencyjne nie (wydają się matowe pod długości fal i nazywane są chromoproteinami). Wszystkie są białkami i są wytwarzane przez koralowce lub ukwiały.

TAJEMNICA NOWEGO SPEKTRUM ORPHEK

Część białka, która może stać się kolorowa (fluorescencyjna lub nie) jest owinięta wewnątrz pasm i nazywa się to klepkami, a cała struktura nazywana jest beczułką beta.

Kolorowa część wewnątrz beczki beta może się skręcić pod wpływem pewnych czynników środowiskowych, takich jak światło, pH, metale itp. To skręcenie może spowodować włączenie lub wyłączenie koloru. ”

 

Orphek spędził przez lata znaczną ilość czasu na badaniu naturalnego widma światła słonecznego i jego zalet. Zastosowaliśmy tę wiedzę, aby zapewnić idealne spektrum do uprawy koralowców, poprawiając ich zdrowie i urodę.

Ustaliliśmy już na rynku standard zaawansowanego rozumienia spektrum kolorów i jego wpływu na fizjologię koralowców.

I po raz kolejny wypuszczamy kolejny nowatorski produkt, wprowadzając rewolucyjną zmianę w widmie już zapewnianym przez pasek Blue Sky LED (2018) i dostarczając dziś, w 2021 roku, jego najlepszy produkt opracowany specjalnie dla super colour pop (nazywa się to strojenie).

Mając Orphek OR3 Blue Sky 2021 nad swoim czołgiem, zapewnisz swoim koralowcom wzmocnienie niebieskiego widma, co oznacza, że ​​pochłoną to światło i oddadzą dodatkowy kolor, a to się nazywa koralowy pop!

Jak więc widzisz, Orphek daje ci super koralowy popowy pasek LED z niebieskim widmem!

Dlaczego również zakochasz się w naszych belkach OR3 LED Blue Sky

  • Możesz połączyć paski LED OR3 Blue Sky z Orphek Atlantik / Compact, aby mieć jeszcze bardziej niesamowity czołg!
  • Możesz łączyć swoje batony OR3 Blue Sky z innymi markami, aby uzyskać dodatkowy super koralowy pop, zdrowie i wzrost!
  • Możesz łączyć lub całkowicie zastąpić stare T5!
  • Możesz dodać tyle, ile chcesz!
  • Możesz je zamontować za pomocą naszych wsporników mocujących, aby uzyskać elegancki wygląd!

Opinie o produkcie Orphek Oswietlenie LED rafy OR3 Blue Sky 90cm:

Napisz swoją opinię

Orphek Oswietlenie LED rafy OR3 Blue Sky 90cm

Orphek Oswietlenie LED rafy OR3 Blue Sky Nowe lampy ledowe firmy Orphek stymulujące wzorst i kolor koralowców.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać