SKU: ML120
EAN: 5902273269663

Lampa Jebao ML-120 doskonale imituje światło naturalne dla ryb, koralowców i innych stworzeń morskich. Lampa zawiera 6 kanałów kolorystycznych diod LED w tym białe, niebieskie, fioletowe, a także diody w kolorze zielonym i czerwonym. Jasność oraz efekty oświetleniowe każdego z kanałów LED można ustawić indywidualnie i kontrolować za pomocą aplikacji, dzięki czemu bez trudu odwzorujesz warunki niczym na dnie morza.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Lampa Jebao ML-120

Lampa Jebao ML-120

 

Lampa Jebao ML-60 to zaawansowane oświetlenie akwarium, które zostało zaprojektowane, aby stworzyć optymalne warunki dla ryb i korali w twoim zbiorniku.ML-60 jest jednym z modeli lampy LED oferowanych przez renomowanego producenta Jebao. Wykorzystuje najnowszą technologię LED, co przekłada się na wysoką wydajność świetlną przy niskim zużyciu energii. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz energię, ale również dajesz swojemu akwarium odpowiednią ilość światła. Lampa Jebao ML-60 oferuje szerokie spektrum światła, które jest niezbędne dla wzrostu i zdrowego rozwoju roślin w akwarium. Możliwość regulacji intensywności i proporcji różnych kolorów światła pozwala na dostosowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb Twojego zbiornika i preferencji roślin. Dodatkowo, ML-60 oferuje różne tryby oświetlenia, takie jak tryb dziennej symulacji światła słonecznego, tryb wschodu i zachodu słońca, tryb księżycowy itp. Te różne tryby dają możliwość symulacji naturalnych cykli światła, co może przyczynić się do zdrowia i naturalnego zachowania ryb w akwarium.Lampa jest również łatwa w obsłudze i montażu. Wyposażona jest w regulowane uchwyty, które umożliwiają łatwe zamocowanie jej nad akwarium. Ponadto, wbudowany panel kontrolny pozwala na łatwe sterowanie oświetleniem, zmianę trybów i dostosowywanie parametrów.Podsumowując, lampa Jebao ML-60 to zaawansowane oświetlenie LED, które oferuje wysoką wydajność świetlną i regulację intensywności dla optymalnego wzrostu roślin i zdrowia ryb w akwarium. Jej różnorodne tryby oświetlenia i łatwa obsługa czynią ją dobrym wyborem dla każdego akwarysty, który dąży do stworzenia atrakcyjnego i zdrowego środowiska w swoim zbiorniku.

Dwa źródła światła

Lampa posiada dwa źródła światła, ponieważ została podzielona na dwa moduły diod LED. Daje to jeszcze większe możliwości oświetleniowe i większą moc świetlną. 

Lampa LED posiada 42 mocne diody w tym 6 indywidualnie regulowanych kanałów. Diody LED w lampie:

- 2 x 4 zimna biel

- 2 x 5 królewski niebieski

- 2 x 4 niebieski

- 2 x 2 fioletowy

- 2 x 2 ultrafiolet (UV)

- 2 X 2 zielony

- 2 x 2 czerwony

Obsługa za pomocą aplikacji

Przed użyciem lampy należy podłączyć ją do źródła zasilania i skonfigurować ustawienia za pomocą specjalnej aplikacji. Sterowanie oświetleniem odbywa się poprzez aplikację Jebao Aqua dostępną zarówno na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS i Android.

Regulowana intensywność i częstotliwość pracy

Aplikacja pozwala na dostosowanie intensywności i koloru światła oraz innych parametrów, takich jak tryb dzień/noc, do potrzeb różnych typów koralowców i zwierząt morskich. Lampa posiada funkcję timera, która pozwala na określenie czasu, w którym światło ma być włączone lub wyłączone.

Automatyczne dostosowywanie się do pory dnia

Oświetlenie automatycznie dostosowuje intensywność i barwę światła do pory dnia, co pomaga imitować naturalne warunki oświetleniowe dla roślin i zwierząt morskich, a także sprawi, że akwarium będzie prezentować się wyjątkowo atrakcyjnie. 

Cicha wentylacja

W lampie zastosowano system chłodzenia diod LED za pomocą wentylatora z czujnikiem temperatury. Dzięki temu chłodzenie jest automatyczne i ciche, a także pozwala na wydłużenie żywotności diod LED. Dzięki temu rozwiązaniu można zapewnić prawidłową pracę lampy i zwiększyć jej trwałość i niezawodność.

Zalety:

- funkcja sterowania światłem

- automatyczne dostosowywanie się do pory dnia

- wysoka jakość światła

- łatwa obsługa

- estetyczny wygląd

- regulowany stelaż

Dane techniczne:

- Moc: 120W

- Liczba diod: 42

- Wymiary lampy: 34 x 15,5cm

- Wymiary stelaża: obie części regulowane od 20 do 30cm

- Kolor lampy: czarny

Zestaw obejmuje: lampę, stelaż (dwie części), kabel (dwie części), uchwyt, śrubki montażowe, instrukcję. 

Opinie o produkcie Lampa Jebao ML-120:

Napisz swoją opinię

Lampa Jebao ML-120

Lampa Jebao ML-120 doskonale imituje światło naturalne dla ryb, koralowców i innych stworzeń morskich. Lampa zawiera 6 kanałów kolorystycznych diod LED w tym białe, niebieskie, fioletowe, a także diody w kolorze zielonym i czerwonym. Jasność oraz efekty oświetleniowe każdego z kanałów LED można ustawić indywidualnie i kontrolować za pomocą aplikacji, dzięki czemu bez trudu odwzorujesz warunki niczym na dnie morza.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać