SKU: 124243
EAN: 5905546330831
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
AQUAEL LEDDY TUBE 14W ACTINIC 2.0

AQUAEL LEDDY TUBE 14W ACTINIC 2.0

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

Jedną z integralnych części każdego akwarium jest oświetlenie. Odpowiednie światło w akwarium wpływa na lepszą kondycję i dobre samopoczucie ryb, a także na przebieg procesu fotosyntezy i rozwój roślin lub koralowców. W zależności od typu akwarium oświetlenie będzie się różniło. Inne oświetlenie zalecane jest w zbiornikach morskich, a inne w słodkowodnych. Aby ułatwić wybór odpowiedniego oświetlenia, Aquael wprowadziło gotowe rozwiązanie w postaci modułów oświetleniowych Aquael Leddy Tube Retrofit.

Aquael Leddy Tube Retrofit Actinic 2.0 to moduł oświetleniowy opracowany z myślą o potrzebach akwarium morskiego. Actinic to światło aktyniczne o temperaturze barwowej ok. 20 000 K. Wzmocniona niebieska barwa stwarza efekt głębi oceanu, co działa pozytywnie na samopoczucie morskich mieszkańców akwarium. Actinic nie tylko podkreśla piękną kolorystykę ryb i koralowców, ale ma także wpływ na wzrost korali.

Aquael Leddy Tube Retrofit spełni oczekiwania wymagających akwarystów, dla których liczy się nie tylko funkcjonalność, ale i dobry wygląd akwarium. Leddy Tube Retrofit to wymienne moduły oświetleniowe, które z powodzeniem wypierają z rynku tradycyjne świetlówki T5 i T8. Zastosowana technologia LED jest najnowocześniejszym typem stosowanego oświetlenia, który wyróżnia się niższym poborem mocy niż tradycyjne źródła światła. Oświetlenie Leddy Tube Retrofit zużywa aż o połowę mniej energii - zaledwie 14 W - niż stosowane do niedawna świetlówki T5, T8.

Dodatkowym atutem Aquael Leddy Tube Retrofit jest długa żywotność lamp. Konsekwencją ich zastosowania jest długotrwałe zadowolenie użytkownika. Podczas gdy posiadacz standardowego oświetlenia już po około roku powinien myśleć o wymianie lamp, tak użytkownik Leddy Tube nadal będzie podziwiał oświetlone akwarium w pełnej krasie, co także przełoży się na oszczędność i wygodę.

Energooszczędność i długotrwałość to dwie pierwsze cechy, które wyróżniają oświetlenie LED niezależnie od jego zastosowania. Natomiast w kontekście akwarium należy przyjrzeć się uważniej jeszcze paru innym kwestiom. Oświetlenie w akwarium działa przez większą część dnia, dlatego należy zadbać, aby emitowane światło nie wpływało na nagrzewanie się wody. Aquael Leddy Tube Retrofit dzięki zastosowaniu oświetlenia LED daje pewność, że temperatura wody w zbiorniku się nie zmieni. Jest to szczególnie ważne dla żyjących w akwarium organizmów, które dzięki Ledy Tube Retrofit nie będą narażone na wyższą temperaturę.

W przypadku Aquael Leddy Tube Retrofit nowoczesność niesie za sobą także prostotę montażu.Ponadto oba końce tuby są uszczelnione, a jedna strona zakończona jest przewodem zasilającym o długości 170 cm z wtyczką i wyłącznikiem.

W skład kompletu wchodzi:

  • Moduł oświetleniowy Aquael Leddy Tube Retrofit Actinic 2.0 14 W
  • Przewód zasilający z wyłącznikiem i wtyczką
  • Oryginalne opakowanie

Opinie o produkcie AQUAEL LEDDY TUBE 14W ACTINIC 2.0:

Napisz swoją opinię

AQUAEL LEDDY TUBE 14W ACTINIC 2.0

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać