SKU: EP3500
EAN: 5902273269557

Pompa EP-3500 wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji. 

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Pompa Jebao EP-3500

Pompa Jebao EP-3500

 

Pompa Jecod EP-3500 jest zaawansowanym urządzeniem do pompowania wody, które znajduje szerokie zastosowanie w akwarystyce i innych zastosowaniach związanych z obiegiem wody. Jecod EP-3500 to wysokowydajna pompa o zastosowaniu zarówno w słodkiej, jak i morskiej akwarystyce. Posiada kompaktową konstrukcję i jest wyposażona w zaawansowane funkcje, które zapewniają skuteczne i niezawodne działanie. Jecod EP-1000 cechuje się mocą i efektywnością. Jej wydajność wynosi około 1000 litrów na godzinę, co sprawia, że jest idealna do zastosowań w średnich i większych akwariach. Ponadto, posiada regulowaną wydajność, dzięki czemu można dostosować jej pracę do indywidualnych potrzeb i warunków w akwarium.Jecod EP-3500 jest wyposażona w innowacyjny system tłumienia hałasu, co sprawia, że praca pompy jest bardzo cicha. Dzięki temu można cieszyć się spokojem i niezakłóconym widokiem swojego akwarium. Dodatkowym atutem tej pompy jest jej energooszczędność. Wykorzystuje ona zaawansowany układ elektroniczny, który minimalizuje zużycie energii, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji.Pompa Jecod EP-3500 jest również łatwa w obsłudze. Posiada sterownik, który ułatwia dostosowanie mocy pompy do potrzebnych warunków. Ponadto, jest wyposażona w mocne przyssawki, dzięki czemu można ją stabilnie zamocować w odpowiednim miejscu w akwarium.Podsumowując, Jecod EP-3500 to zaawansowana, wydajna i cicha pompa, która doskonale sprawdzi się w środowisku akwarystycznym. Jej innowacyjne funkcje i łatwa obsługa sprawiają, że jest popularnym wyborem wśród miłośników akwarystyki.

Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów pompa sprawdzi się świetnie zarówno w wodzie słonej jak i słodkiej. Dodatkowo nowa budowa pozwala na jeszcze cichszą prace jednocześnie zachowując wysoką stabilność i wydajność pracy.  Zastosowany również system automatycznego wyłączania pozwala na wyeliminowanie uszkodzenia wirnika, kiedy ten jest zablokowany. W przypadku dostania się jakiegokolwiek przedmiotu do środka urządzenia pompa automatycznie wyłącza się aby nie uszkodzić ośki i silnika. Pompa posiada możliwość pracy w trybie fali sinusoidalnej, dzięki czemu poprawia to wydajność urządzenia.

Opinie o produkcie Pompa Jebao EP-3500:

Napisz swoją opinię

Pompa Jebao EP-3500

Pompa EP-3500 wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji. 

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać