GPSR
Producent: Twistman

ProducentTWIST Reklama K. Jaszczewski
Al. Wincentego Witosa 38,
20-315 Lublin
Polskabiuro@twistman.eu
Osoba odpowiedzialnaTWIST Reklama K. Jaszczewski
Al. Wincentego Witosa 38,
20-315 Lublin
Polska
biuro@twistman.eu
Opinie o produkcie FRAG"s SHELF Model 1 - Pólka na szczepki:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
MICROBE-LIFT RESIN-PURE 20L ŻYWICA RO/DI
Microbe-lift Resin-Pure bezpiecznie i skutecznie usuwa nawet najdrobniejsze pozostałości krzemianów, azotanów i wielu innych rozpuszczonych substancji organicznych i nieorganicznych.
Maxspect Coral Glue 5g Klej Do Klejenia Korali
MaxSpect Coral Glue to szybkowiążący cyjanoakrylowy klej w formie żelu. Służy do osadzania koralowców i łączenia wszelkich dekoracji. W pełni bezpieczny dla rafy, polecany do akwariów morskich. Łatwy w aplikacji i szybko wiążący. Umożliwia klejenie pod wodą.
JBL Aquapad podkładka 100x50cm
Seachem Algae Pads 25mm pianka melaminowa do akrylu i szkła
NCO2-TEST-15ML Test CO2 15ml płyn do indykatora
Aqua Medic Scraper Czyścik Do Akwarium Z Ostrzem Wymiennym
Aqua Medic Scraper jest wyposażony w szeroką 15cm ostrą żyletkę, dzięki której łatwo można usuwać z szyby różnego rodzaju glony, a w szczególności glony wapienne.
Profec Śrubunek przejściowy PVC-U 50 mm x 1 1/2" KW x GW...
Ten śrubunek Profec z PVC-U posiada łączenie z klejoną mufą i gwintem wewnętrznym, i działa pod maks. ciśnieniem roboczym 10 bar. Wszystkie klejone złącza są zgodne z EN-ISO 1452-3 a GW jest zgodny z EN-ISO 228.
ARKA RESIN-PURE 4L ŻYWICA RO/DI
Microbe-lift Resin-Pure bezpiecznie i skutecznie usuwa nawet najdrobniejsze pozostałości krzemianów, azotanów i wielu innych rozpuszczonych substancji organicznych i nieorganicznych.



