Ten zawór pływakowy nadaje się do szkła o grubości do 14 mm. Można go zainstalować wewnątrz sumpa i podłączyć urządzenie bezpośrednio do systemu odwróconej osmozy. Mocowanie na szybę wykonane jest z tworzywa akrylowego. Pływak reguluje poziom wody w granicach od 8 - 18 cm.
Zestaw łatwy i szybki w montażu.
Pakiet zawiera:
1x zawór pływakowy
1x 2 metry wężyka pcv
1x mocowanie na szybę
GPSR
Producent: Bubble Magus

ProducentJiangmen Jiyang Aquarium Equipment Co., Ltd.No. 7, Jintong 1st Road, West Area, Fengsheng Industrial Zone, Tangxia Town529000 JiangmenChinysales@bubble-magus.com
Osoba odpowiedzialnaDMR Group PolandWoźniaka 4240-389 KatowicePolskakontakt@dmrgroup.pl
Opinie o produkcie Bubble Magus dolewka grawitacyjna Float Valve:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Automatyczna dolewka Levelautomatic Milestone + elektrozawór
Samudra Level Control SP
Automatyczna dolewka do dozownika DoserX
SunSun pompa CHJ-600
SunSun to renomowany producent pomp do akwarium, oferujący wysokiej jakości, trwałe i energooszczędne produkty. Ich pompy są łatwe w instalacji i obsłudze, ciche w działaniu i posiadają innowacyjne funkcje. Zapewniają skuteczną filtrację i cyrkulację wody, dbając o czystość i zdrowie ryb oraz innych mieszkańców akwarium. SunSun to idealny wybór dla pasjonatów akwarystyki, którzy pragną zapewnić optymalne warunki w swoim zbiorniku.
Zestaw automatycznej dolewki ATO1 AT Series
Automatyczna dolewka Levelautomatic SW Aqua Trend
Automatyczna dolewka Levelautomatic SW to wariacja popularnej dolewki Levelautomatic V2, urządzenie to przeznaczone jest do kontrolowania poziomu wody w akwariach bez sumpa.
Levelautomatic SW w odróżnieniu od modelu V2 wyposażony został w dwa miniaturowe czujniki poziomu wody, które umożliwiają utrzymywanie poziomu wody w akwarium na poziomie bliskim krawędzi zbiornika, czujniki instaluje się przy pomocy załączonych regulowanych uchwytów.
Aqua Trend Automatyczna Dolewka Grawitacyjna
Urządzenie przeznaczone jest to uzupełniania odparowanej wody we wszelkich zbiornikach wodnych. Wystarczy podłączyć dowolny zbiornik z wodą i umieścić go powyżej urządzenia, można także zastosować zawór czterodrożny i podłączyć do dolewki system odwróconej osmozy.
Aqua Trend LevelAutomatic Simple
Levelautomatic SIMPLE – automatyczna dolewka Aqua-Trend
Minimalizm w najlepszym wydaniu – to właściwe określenie dla Levelautomatic SIMPLE.
Tunze 3154.000 Osmolator 3
Tunze Osmolator 3 to prosty i bezpieczny regulator poziomu wody z optycznym czujnikiem kontrolnym i niezależnym czujnikiem bezpieczeństwa termicznego.



