Pompa nadaje się do cyrkulacji wody w akwariach, zamkniętych fontannach, filtrach biologicznych i innych zamkniętych systemach. Te pompy cyrkulacyjne są w pełni zanurzalne pod wodą. Dzięki dodatkowej regulacji - można dostosować jej moc. Pompa świetnie sprawdzi się również jako pompka do automatycznej dolewki w akwarium
- Mała i kompaktowa;
- Energooszczędna;
- Regulowany przepływ pompy.
| Wymiary | 44 x 34 x 48 mm |
| Maks. słup wody | 0.6 m |
| Wydajność | 300 l/h |
| Moc | 2 W |
| Średnica przyłączenia węża | 8 mm |
| Napięcie | 230V / 50Hz |
| Waga | 0.145 kg |
GPSR
Producent: SunSun

ProducentZhoushan Sensen Import and Export Co., Ltd.3rd Floor, No. 61-79 Baima Street, Ma’ao Town, Dinghai District316021 ZhoushanChinysunsun@126.com
Osoba odpowiedzialnaCoral HouseWładysława Grabskiego 9,58-260 Bielawa,Polskasklep@coralhouse.pl
Pompa nadaje się do dolewki wody w akwariach, zamkniętych fontannach, filtrach biologicznych i innych zamkniętych systemach.
Opinie o produkcie SunSun Pompka HJ-311- pompka do dolewki:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Levelautomatic EYE Aqua Trend
Levelautomatic EYE to inteligentny, w pełni funkcjonalny system uzupełniający odparowaną wodę w akwariach, oparty o optyczny pomiar poziomu wody.
Automatyczna dolewka grawitacyjna zbiornikowa Redstarfish 4L
Awaryjny wyłącznik CAT200-DC + elektrozawór
Automatyczna dolewka Levelautomatic Milestone z pompą DC
Tunze 5000.020 Pompa do Osmolatora
Samudra Level Control SP
Automatyczna dolewka do dozownika DoserX
Zestaw automatycznej dolewki ATO2 AT Series
Pompka Do Automatycznej Dolewki
Niewielkich wymiarów zanurzeniowa pompa wody, która znajdzie zastosowanie w akwarystyce, mini fontannach, lub w innych elementach dekoracyjnych lub technicznych.
Samudra Level Control DS wersja z elektrozaworem
Automatyczna dolewka Aqua Trend DS z elektrozaworem.
Zawór pływakowy do zbiornika wody
Zawór pływakowy do zbiornika uzupełniania wody w systemach odwróconej osmozy.



