- -5%
STOJAK UNIWERSALNY NA KRAWĘDŹ AKWARIUM 150 CM/L.60X2
Uniwersalny stojak na krawędź akwarium 150 cm L.60x2 – solidny, podwójny uchwyt do lamp i akcesoriów, montowany bezpośrednio na szybie.
Stojak uniwersalny S.30 o długości 50 cm to uchwyt przeznaczony do przykręcenia bezpośrednio do szafki pod akwarium. Umożliwia wygodne zamocowanie lamp i akcesoriów bez ingerencji w szkło zbiornika. Stabilny, prosty w montażu i idealny do większości akwariów jako praktyczne rozwiązanie oświetleniowe.
Producent: Skylight

ProducentSkylight
Władysława Szafera 12,
52-216 Wrocław,
Polska
sales@skylight.pl
Osoba odpowiedzialnaSkylight
Władysława Szafera 12,
52-216 Wrocław,
Polska
sales@skylight.pl
Uniwersalny stojak przykręcany do szafki 50 cm S.30 – stabilny uchwyt do lamp i akcesoriów montowany bezpośrednio do mebla.
Uniwersalny stojak na krawędź akwarium 150 cm L.60x2 – solidny, podwójny uchwyt do lamp i akcesoriów, montowany bezpośrednio na szybie.
Uchwyt mocujący do modułów Radion XR15 oraz XR30.
Kessil Spectral Controller X to intuicyjny sterownik z kolorowym ekranem dotykowym. Pozwala na zaawansowane zarządzanie najnowszymi lampami serii X (K-Link) oraz modelami 0-10V.
Uniwersalny stojak przykręcany do szafki 80 cm L.60 – solidny uchwyt do lamp i akcesoriów montowany do mebla.
Uniwersalny stojak przykręcany do szafki 180 cm XL.75x2 – podwójny, stabilny uchwyt do lamp i akcesoriów montowany do mebla.
Magnetyczny odbłyśnik Kessil Reflector 55 do lamp A360X. Zawęża kąt świecenia do 55°, trzykrotnie zwiększając intensywność światła w centrum. Idealny do głębokich akwariów i wymagających koralowców SPS.
Uniwersalny stojak na krawędź akwarium 120 cm M.45x2 – stabilny, podwójny uchwyt do lamp i akcesoriów, montowany bezpośrednio na szybie.
Oryginalne ramię montażowe do lampy ATI Straton X (Galaxy Grey). Bezszwowy design, ukryte kable, regulacja na szyby 8-19 mm. Do akwariów typu rimless.
Ecotech Marine Radion XR30W G5/G6 Pro Slide Uchwyt
Uniwersalny stojak na krawędź akwarium 100 cm XL.75 – solidny uchwyt do lamp i akcesoriów, montowany bezpośrednio na szybie.
Uniwersalny stojak na krawędź akwarium 80 cm L.60 – solidny uchwyt do lamp i akcesoriów, montowany bezpośrednio na szybie.
