SKU: EP1000
EAN: 5902273269533

Pompa EP-1000 wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji. 

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Pompa Jebao EP-1000

Pompa Jebao EP-1000

 

Pompa Jecod EP-1000 jest zaawansowanym urządzeniem do pompowania wody, które znajduje szerokie zastosowanie w akwarystyce i innych zastosowaniach związanych z obiegiem wody. Jecod EP-1000 to wysokowydajna pompa o zastosowaniu zarówno w słodkiej, jak i morskiej akwarystyce. Posiada kompaktową konstrukcję i jest wyposażona w zaawansowane funkcje, które zapewniają skuteczne i niezawodne działanie. Jecod EP-1000 cechuje się mocą i efektywnością. Jej wydajność wynosi około 1000 litrów na godzinę, co sprawia, że jest idealna do zastosowań w średnich i większych akwariach. Ponadto, posiada regulowaną wydajność, dzięki czemu można dostosować jej pracę do indywidualnych potrzeb i warunków w akwarium.Jecod EP-1000 jest wyposażona w innowacyjny system tłumienia hałasu, co sprawia, że praca pompy jest bardzo cicha. Dzięki temu można cieszyć się spokojem i niezakłóconym widokiem swojego akwarium. Dodatkowym atutem tej pompy jest jej energooszczędność. Wykorzystuje ona zaawansowany układ elektroniczny, który minimalizuje zużycie energii, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji.Pompa Jecod EP-1000 jest również łatwa w obsłudze. Posiada sterownik, który ułatwia dostosowanie mocy pompy do potrzebnych warunków. Ponadto, jest wyposażona w mocne przyssawki, dzięki czemu można ją stabilnie zamocować w odpowiednim miejscu w akwarium.Podsumowując, Jecod EP-1000 to zaawansowana, wydajna i cicha pompa, która doskonale sprawdzi się w środowisku akwarystycznym. Jej innowacyjne funkcje i łatwa obsługa sprawiają, że jest popularnym wyborem wśród miłośników akwarystyki.Dane techniczne: 

- Model: EP-1000

- Moc: 12W

- Przepływ maksymalny: 1200L/H

- Wysokość podnoszenia: 2.2m

- Wyjście na wąż 12 i 15 mm 

Napęd przenoszony jest na wirnik za pomocą ceramicznej osi co znacznie wydłuża żywotność urządzenia. Ponadto konstrukcja nie zawiera żadnego elementu wykonanego z miedzi. Pompa posiada automatyczne zabezpieczenie przed pracą "na sucho", bez wody, likwidując tym samym ryzyko związanych z tym awarii. Wymienny przedni element pompy tworzy ją jeszcze bardziej kompatybilną i uniwersalną. 

Opinie o produkcie Pompa Jebao EP-1000:

Napisz swoją opinię

Pompa Jebao EP-1000

Pompa EP-1000 wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji. 

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać