Najwyższej jakości, naturalny wkład do reaktora wapnia odpowiedzialny za utrzymywanie stałego poziomu wapnia i twardości węglanowej w akwarium rafowym. Duża granulacja i naturalnie porowata struktura pozwala na nieograniczony przepływ wody i ułatwia dyfuzję dwutlenku węgla dla jednolitego rozpuszczania.
GPSR
Producent: Two Little Fishies

ProducentTwo Little Fishies,
Inc.15801 NW 15th AvenueMiami Gardens,
FL 33169 USA
info@twolittlefishies.com
Osoba odpowiedzialnaDe Jong Marinelife B. V.
Spijksesteeg 2A
4212KG Spijk,
Holandia
info@dejongmarinelife.nl
Opinie o produkcie Two Little Fishies ReBorn 4kg - Naturalny wkład do reaktora:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
DVH Calcium reactor media 8-16 mm 4,6kg - wkład do reaktora
DVH Aquatic Calcium Reactor Media to surowy, naturalny, biogenny, 99,8% czysty węglan wapnia pochodzący z aragonitu morskiego. Jego prawie chemiczna czystość i spójność wielkości sprawiają, że jest to kompletne medium do wszystkich reaktorów wapniowych.
SunSun pompa CHJ-602
Filtr wewnętrzny SunSun CHJ Turbo doskonale sprawdza się w utrzymaniu czystości i prawidłowego napowietrzenia w akwariach różnych rozmiarów.
Filtr Zeolitowy Z100B Aqua Trend z przepływomierzem
Filtr przepływowy Aquaforest AF110 NEW
zamienna rolka 40 M XL do Clarisea 3000
Octo BR-MF-140 Biopellet Reactor
Zestaw gąbek do reaktora AF110
AF Sponge Set AF110 Aquaforest zestaw gąbek do najwyższej jakości reaktorów AF 110. W zestawie znajdują się 4 szt gąbek (różna gęstość)
Fluidyzacyjny biofiltr z ruchomym złożem
Fluidyzacyjny filtr z ruchomym złożem, który zwiększa proces nitryfikacji.
Filtr przepływowy Aquaforest AF90 NEW
AF90 Hose wężyk silikonowy
DVH Calcium reactor media 6-8 mm 4,6kg - wkład do reaktora
DVH Aquatic Calcium Reactor Media to surowy, naturalny, biogenny, 99,8% czysty węglan wapnia pochodzący z aragonitu morskiego. Jego prawie chemiczna czystość i spójność wielkości sprawiają, że jest to kompletne medium do wszystkich reaktorów wapniowych.



