SKU: Lens Kit
EAN: 5902273260462
Jeśli zauważysz, że czasami masz odbicia światła i odblaski na swoich zdjęciach, próbując zrobić zdjęcia swojego akwarium smartfonem, nasza CPL 37 mm zmniejsza odbicie światła i zwiększa nasycenie kolorów!
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Zestaw soczewek do akwarium rafowego  Coral Lens Orphek

Zestaw soczewek do akwarium rafowego Coral Lens Orphek

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

Zestaw koralowych obiektywów do smartfona (4 soczewki)
Orphek Coral Lens Kit do smartfonów to najnowszy i najfajniejszy gadżet Orphek zaprojektowany specjalnie do fotografii koralowców i akwariów.

Te soczewki zachwycą Cię! Nie tylko to, jest to najlepszy prezent dla twoich kolegów!

Zabierz gadżet Orphek, gdziekolwiek jesteś!
Zrób niesamowite zdjęcia koralowców i prześlij je do nas. Z przyjemnością dowiemy się, gdzie jesteś podczas odkrywania natury! 

best-reef-aquarium-lens-kit.jpg

Jeśli lubisz robić niesamowite zdjęcia swoich koralowców i akwarium, zestaw Orphek Coral Lens Kit na smartfony zapewni Ci niesamowite zdjęcia. A czemu to? Ponieważ zdjęcia po raz pierwszy będą wyglądać jak twoje akwarium w prawdziwym życiu! Dzięki naszemu specjalnemu obiektywowi uzyskasz profesjonalną jakość swoich zdjęć.

CO MOGĘ ZROBIĆ Z ZESTAWEM SOCZEWEK ORPHEK CORAL DO SMARTFONÓW?
Jeśli jesteś akwarystą ze smartfonem, wiesz, że niezależnie od tego, jak dobry jesteś w robieniu zdjęć, zdjęcia, które robisz smartfonem, nigdy nie wyglądają dokładnie tak, jak naprawdę jest Twoje akwarium… ALE, łącząc nasze pomarańczowe soczewki 15 000 000 z naszym żółtym 20 000 000 Soczewka będzie w stanie odtworzyć na zdjęciach dokładny naturalny wygląd Twojego akwarium!

 

high-quality-glass-lens-for-cell-phone-scaled.jpeg

jeśli zauważysz, że czasami masz odbicia światła i odblaski na swoich zdjęciach, próbując zrobić zdjęcia swojego akwarium smartfonem, nasza CPL 37 mm zmniejsza odbicie światła i zwiększa nasycenie kolorów!

Jeśli chcesz zrobić najlepsze zdjęcia zbliżeń z detalami nigdy wcześniej nie widzianymi na zdjęciach zrobionych smartfonem, nasz obiektyw MAKRO do zdjęć z bliska zaskoczy Cię!

DLACZEGO SOCZEWKI ORPHEK CORAL DO SMARTFONÓW?
Odpowiedź jest dość prosta! Ponieważ jeśli lubisz robić niesamowite zdjęcia swoich koralowców i akwarium, zestaw Orphek Coral Lens Kit do smartfonów zapewni Ci niesamowite zdjęcia.

Ponadto Orphek Coral Lens Kit oferuje obiektyw, który obejmie wszystkie aparaty telefonu, w tym 3 aparaty iPhone"a 12 pro. Większość zestawów nie. Zwykle musisz wybrać główny aparat.

lens_cell_phone_aquarium_reef-scaled.jpeg

CZY TO JEST ŁATWE W UŻYCIU?
TAK! Jest bardzo łatwy w użyciu! Oferujemy system klipsów w połączeniu z systemem dodatków: wysokiej jakości szklany obiektyw do smartfonów firmy Orphek można przymocować do smartfona, aby uzyskać ulepszone efekty dzięki naszemu uniwersalnemu odłączanemu klipsowi i możesz dodać tyle obiektywów, ile chcesz z twojego zestawu.

Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu dodać obiektyw, którego chcesz użyć, do klipsa i przykręcić go (je), a następnie zainstalować klips w telefonie i upewnić się, że obiektyw jest wyrównany z obiektywem aparatu telefonu. (Podwójna soczewka musi pokrywać tylko główną soczewkę). Czy to jest łatwe?

orphek_corlas_lens_cell_phone-2048x1536.jpeg

 

CZY TO TYLKO DLA SMARTFONÓW?

NIE! TO DLA SMARTFONÓW I TABLETÓW! Nie wspominając o tym, że jest KOMPATYBILNY ZE WSZYSTKIMI POJEDYNCZYMI I PODWÓJNYMI TELEFONAMI, w tym WSZYSTKIMI modelami iPhone"a, w tym iPhone 12 Max Pro, Samsung galaxy s20 ultra, Note, Google Pixel5, Huawei i nie tylko.

Iphone_12_pro_max_LENS_kit-795x1060.jpg

 

CO JEST W PUDEŁKU?

  • 4x dodatkowy obiektyw
  • 1x plastikowy klips do obiektywu Orphek
  • 1x ściereczka do czyszczenia
  • 1x przenośny schowek Hard Flex

coral_lens_kit_iphone_11_pro-2048x1161.jpegorphek-high-quality-coral-lens.jpegorphek_coral_lens_kit_cell_phone-2048x1138.jpeg

FUNKCJE

Wysoka jakość

Zestaw obiektywów do telefonów komórkowych Orphek został zaprojektowany z aluminium klasy przemysłowej wraz z wysokiej jakości soczewkami optycznymi, dzięki czemu możesz robić zdjęcia z niesamowitą wyrazistością i szczegółowością.

Wymienność

Możesz wymieniać lub łączyć soczewki, aby uzyskać różne efekty! Wszystkie 4 soczewki można w pełni układać w stosy: wszystkie 4 soczewki, w tym obiektyw szerokokątny i makro, są wbudowane w mocowaną konstrukcję, soczewki są skręcane razem, aby uzyskać lepsze obrazowanie.

Specjalnie zaprojektowany dla akwarystów i miłośników koralowców!

1x 15,000 k pomarańczowy obiektyw
1x żółty obiektyw 20000 k
1x obiektyw MACRO do makrofotografii - elastyczne akcesorium do smartfonów, które pozwala robić zbliżenia z niesamowitą szczegółowością.
1x Spolaryzowany obiektyw szerokokątny CPL 37 mm - CPL 37 mm doskonale redukuje odbicia światła i zwiększa nasycenie kolorów. Może zmniejszyć odblaski lub odbicia na powierzchniach silnie odblaskowych. Obiektyw zapobiega prześwietleniu, zmniejszając natężenie światła przy normalnej reprodukcji kolorów i pomaga zapobiegać niepożądanym odbiciom na zdjęciach.

 

Pomyślałeś, ŻE TO RÓWNIEŻ Fajny prezent, DLACZEGO? 

Oprócz tego, co robi, jest zapakowany w ładne matowe czarne pudełko z naszym logo Orphek. Orphek połączył wysoką wydajność, znakomity design i opakowanie, które można zabrać wszędzie! Jakie to jest świetne??

coral-lens-2-1093x1060.jpg

 

 

Opinie o produkcie Zestaw soczewek do akwarium rafowego Coral Lens Orphek :

Napisz swoją opinię

Zestaw soczewek do akwarium rafowego Coral Lens Orphek

Jeśli zauważysz, że czasami masz odbicia światła i odblaski na swoich zdjęciach, próbując zrobić zdjęcia swojego akwarium smartfonem, nasza CPL 37 mm zmniejsza odbicie światła i zwiększa nasycenie kolorów!

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać