Siatka ochronna RED SEA Net Cover 90x60cm
Trzymaj swoich drobnych przyjaciół bezpiecznie w swoim akwarium dzięki siatce ochronnej, którą możesz dopasować do każdego akwarium RedSea
Producent: AquaNova
ProducentEURONOVA POLSKA
Konojady 94B,
87-330 Jabłonowo Pomorskie,
Polska
tf@aqua-nova.pl
Osoba odpowiedzialnaEURONOVA POLSKA
Konojady 94B,
87-330 Jabłonowo Pomorskie,
Polska
tf@aqua-nova.pl
Trzymaj swoich drobnych przyjaciół bezpiecznie w swoim akwarium dzięki siatce ochronnej, którą możesz dopasować do każdego akwarium RedSea
Microbe-Lift CoralScaper to specjalny, 2-komponentowy klej do korali na bazie silikonu. Do stosowania zarówno w wodzie jak i poza nią. Klej jest wolny od zanieczyszczeń i zapachów. Nie pozostawia śladów na rękach i nie powoduje zmętnienia wody. Nie generuje ciepła i jest plastyczny.
Zestaw ostrzy wymiennych dwustronnych flipper RB ABS Edge Max.
Aqua Medic AM Coral Pins to podstawki pod korale imitujące naturalną skałę, dzięki czemu są praktycznie nie widoczne w zbiornikach. Wykonane z naturalnego materiału są obojętne dla zbiornika i nie powodują wahań parametrów.
Membrana o wydajności nominalnej 75 gpd czyli 75 galonów na dobę (284 litrów) w warunkach optymalnych. Odpowiednia do odsalania wody o stężeniu do 2000 ppm. Pasuje do wszystkich systemów odwróconej osmozy, zarówno osmoz akwarystycznych jak i wszystkich domowych osmoz w wersjach spożywczych.
Aqua Nova T-DIG posiada bardzo dokładną skalę do odczytywania temperatury o precyzji 0,1°C oraz szeroki zakres temperatury od 1°C do 40°C.
Wysokiej jakości, wielokrotnego użytku skarpeta do filtrów akwariowych zapewniających różne poziomy mechanicznej filtracji.
Nyos Reef Putty to dwuskładnikowy klej do klejenia koralowców oraz drobnych elementów skał. Reef Putty Black pod wodą ma kolor algi wapiennej co daje bardzo estetyczny efekt klejonych korali i skałek.
Czyścik SunSun MB-105D jest wyjątkowo praktycznym i wygodnym narzędziem do czyszczenia szyb akwarium. Składa się z dwóch części: zewnętrznej części magnesu, którą trzymamy na zewnątrz akwarium, i wewnętrznej części magnesu, która znajduje się wewnątrz akwarium i jest odpowiedzialna za oczyszczanie szyby.