WaterBox Magnetic Glass Cleaner Ostrza Wymienne
Wymienne ostrze do średnich i dużych magnetycznych czyścików waterbox
Wymienne ostrze do średnich i dużych magnetycznych czyścików waterbox
Flipper RB ABS Max to ostrze do czyścika magnetycznego 2w1, jest przeznaczony do zbiorników z szybą szklaną bądź akrylową o grubości do 24mm.
Czyścik Seachem Algae Scraper 31 cm pozwala na dokładne czyszczenie szyb w akwarium. Dzięki ostrzu wykonanego z nierdzewnego metalu czyścik idealnie sprawdzi się w akwarystyce morskiej.
Zestaw czterech ostrzy wymiennych przeznaczonych do czyścika Flipper Edge Max.
Flipper Nano to czyścik magnetyczny 2w1 przeznaczony do zbiorników o grubości szyby 6 mm. Dzięki innowacyjności i unikalnym rozwiązaniom czyścik umożliwia błyskawiczne czyszczenie szyby w zbiorniku.
Tunze Care Magnet Nano charakteryzuje się wyraźnie bardziej kompaktową budową niż tradycyjne, wielkopowierzchniowe magnesy do usuwania glonów. Dzięki czemu idealnie sprawdzi się w małych zbiornikach czy też akwariach gdzie dostęp do niektórych miejsc na szybie jest ograniczony.
Zestaw dwóch wymiennych ostrzy Flipper RB ABS Max.
Flipper Platinum Scraper pozwala na użycie starych kart kredytowych, kart stałego klienta oraz innych plastikowych kart o standardowym rozmiarze. Już nigdy nie będziesz musiał kupować zapasowych ostrzy lub zmieniać czyścika na nowy.
Seachem Algae Scraper to wymienne myjki do czyścika Seachem Scraper.
MAXSPECT Refine Edge Standard scraper to czyścik do szyb magnetyczny z ostrzałką ostrza nowa generacja czyścika magnetycznego do szyb akwarium. Dzięki wysokiej jakości ostrza o grubości 0,8 mm czyścik zapewnia bezpieczne i dokładne usuwanie zabrudzeń z szyb w Twoim akwarium.
Zestaw dwóch wymiennych ostrzy do czyścika Flipper Standard.