Zestaw dysz fontannowych Aqua-Nova FNS Komplet rurek i...
Uniwersalny zestaw fontannowy Aqua-Nova FNS. Zawiera rurki przedłużające, trójnik z regulacją oraz dysze (grzybek, wulkan). Idealny do pomp NP i NFPX.
Aqua-Nova NP-750 to niezwykle kompaktowa, w pełni zatapialna pompa uniwersalna, stworzona z myślą o zasilaniu małych filtrów, mini wodospadów, figurek tryskających wodą oraz rzeźb ogrodowych. Pompa charakteryzuje się optymalnym balansem pomiędzy wydajnością a energooszczędnością – przy poborze prądu na poziomie zaledwie 12W osiąga maksymalny przepływ rzędu 750 litrów na godzinę. Dzięki niewielkim gabarytom urządzenie jest bardzo łatwe do ukrycia nawet w małych elementach architektury ogrodowej, nie zaburzając naturalnej estetyki otoczenia.
Producent: AquaNova

ProducentEURONOVA POLSKA
Konojady 94B,
87-330 Jabłonowo Pomorskie,
Polska
tf@aqua-nova.pl
Osoba odpowiedzialnaEURONOVA POLSKA
Konojady 94B,
87-330 Jabłonowo Pomorskie,
Polska
tf@aqua-nova.pl
Kompaktowa pompa Aqua-Nova NP-750 (12W). Wydajność 750 l/h, podnoszenie słupa wody do 1,3 m. Wyposażona w oś ceramiczną i regulator przepływu. Sprawdź!
Uniwersalny zestaw fontannowy Aqua-Nova FNS. Zawiera rurki przedłużające, trójnik z regulacją oraz dysze (grzybek, wulkan). Idealny do pomp NP i NFPX.
Oase AquaActiv Algo Fountain 500 ml jest preparatem używanym do czyszczenia architektury wodnej takiej jak: fontanny czy kaskady. Skutecznie pozbywa się glonów oraz grzybów. Nadaje się do stosowania zarówno w zbiornikach znajdujących się w budynkach jak i w oczkach ogrodowych.
Jebao/Jecod XOE-12000 to energooszczędna pompa przeznaczona do stosowania w fontannach, oczkach wodnych, kaskadach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pompa ta zużywa nawet do 65% mniej energii od modeli z porównywalną wydajnością. Ceramiczna oś wydłuża znacząco żywotność urządzenia.
Niezawodna pompa fontannowa SunSun CHJ-603 o wydajności 600-800 l/h i mocy 15-25W. Idealna do oczek wodnych, kaskad, wodospadów oraz domowych i ogrodowych fontann.
Wielofunkcyjna pompa fontannowa SunSun CUP-139 do oczek wodnych do 9000 l. Wbudowana lampa UV-C 13W, wydajna pompa 1000 l/h i filtr gąbkowy. Gwarancja czystej wody i pięknej fontanny.
Jebao/Jecod XOE-6500 to energooszczędna pompa przeznaczona do stosowania w fontannach, oczkach wodnych, kaskadach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pompa ta zużywa nawet do 65% mniej energii od modeli z porównywalną wydajnością. Ceramiczna oś wydłuża znacząco żywotność urządzenia.
Wydajna pompa obiegowa SunSun HJ-603 o optymalnym przepływie. Cicha, energooszczędna konstrukcja przystosowana do pracy ciągłej. Doskonała do małych fontann.
Wydajna pompa zatapialna SunSun CLB-4500 o mocy 80W i przepływie 4500 l/h. Unikalna konstrukcja pozwala na pracę w płytkim zanurzeniu (od 5 mm). Wyposażona w ceramiczną oś i bogaty zestaw złączek.
Mocna pompa zatapialna SunSun CLB-8000 o wydajności 8000 l/h i mocy 180W. Unikalna konstrukcja pozwala na pracę w płytkim zanurzeniu (od 5 mm). Wyposażona w oś ceramiczną i długi kabel 5,2 m.
Pływająca pompa fontannowa Grech SunSun COP-10000L ze zintegrowanym oświetleniem LED. Potężna wydajność 20000 l/h (przy 90W) gwarantuje efektowną dekorację i doskonałe natlenienie oczka wodnego.
Kompaktowa mini pompa do oczka wodnego Aqua Nova NP-400 o wydajności 400 l/h i mocy zaledwie 4W. Maksymalne podnoszenie wody 0,75 m. Idealna do małych fontann, poidełek i figurek ogrodowych.
