LOC-LINE - podwójny zestaw wylotowy 3/4 25/32 mm
Podwójny zestaw LOC-LINE pozwala na rozbudowanie wylotu wody do zbiornika. Zestaw składa się z 6 segmentowego przewodu, którego kształt można dostosować do indywidualnych potrzeb. Dysza wylotowa ograniczy delikatnie przepływ i go ukierunkuje w wyznaczone miejsce. Dzięki wklejanej mufie, montaż zestawu wylotowego jest bardzo prosty.
Podwójny zestaw LOC-LINE pozwala na rozbudowanie wylotu wody do zbiornika. Zestaw składa się z 6 segmentowego przewodu (który następnie rozdziela się na dwa kolejne 6 segmentowe przewody), którego kształt można dostosować do indywidualnych potrzeb. Dysza wylotowa ograniczy delikatnie przepływ i go ukierunkuje w wyznaczone miejsce. Dzięki wklejanej mufie, montaż zestawu wylotowego jest bardzo prosty.
Zestaw nadaje się do montażu z instalacjami PVC 25 oraz 32 mm

Podwójny zestaw LOC-LINE pozwala na rozbudowanie wylotu wody do zbiornika. Zestaw składa się z 6 segmentowego przewodu, którego kształt można dostosować do indywidualnych potrzeb. Dysza wylotowa ograniczy delikatnie przepływ i go ukierunkuje w wyznaczone miejsce. Dzięki wklejanej mufie, montaż zestawu wylotowego jest bardzo prosty.
Opinie o produkcie LOC-LINE - podwójny zestaw wylotowy 3/4 25/32 mm:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Profec Mufa PVC 12 mm
Profec Mufa to wysokiej jakości złączka instalacyjna, umożliwiająca łączenie odcinków rur w systemach hydraulicznych. Wykonana z trwałego PVC-U, charakteryzuje się odpornością na korozję oraz działanie chemikaliów, co zapewnia długotrwałą niezawodność. Mufa posiada połączenie klejowe (KW), zgodne z normą EN-ISO 1452-3, co ułatwia szybki i szczelny montaż. Przystosowana do ciśnienia roboczego do 16 barów, znajduje zastosowanie w instalacjach wodnych, przemysłowych oraz systemach basenowych.
Mufa redukcyjna PVC-U 32/25 mm x 16mm
Redukcja krótka PVC-U 75mm x 40mm
Rura Ciśnieniowa PVC 32 mm x 1,9 mm 10bar
Rura ciśnieniowa PVC-U to niezawodny element instalacyjny, przeznaczony do przesyłu cieczy pod ciśnieniem w różnych systemach hydraulicznych. Wykonana z wysokiej jakości, twardego polichlorku winylu (PVC-U), charakteryzuje się doskonałą odpornością na korozję, działanie chemikaliów oraz promieniowanie UV, co przekłada się na długą żywotność instalacji. Produkt spełnia wymagania normy EN-ISO 1452-2 i jest przystosowany do połączeń klejowych, co umożliwia szybki, szczelny i trwały montaż.
Sitko spływu Aqua Medic 20 mm
Trójnik Redukcyjny PVC 90 50x40x50 mm
Bowden końcówka pneumatyczna z regulacją SL4-M5*1 -PTFE 4mm
Bowden końcówka z regulacja SL4-M5x1 PTFE 4mm