Opinie o produkcie Mufa redukcyjna PVC-U 63/50 mm x 50/40 mm:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
LOC-LINE - dysza wylotowa płaska 3/4
Płaska dysza wylotowa o szerokości 8cm. Przeznaczona do LOC-LINE 3/4 cala.
Przelot PVC szczelny 50 mm
Szczelny przelot umożliwiający połączenie instalacji PCV z otworem w ścianie zbiornika.
Sitko spływu Aqua Medic 20 mm
Profec Uchwyt Montażowy Do Rury PP 40 mm
Profec Uchwyt do rury PP to solidny element montażowy, przeznaczony do stabilnego mocowania rur w systemach instalacyjnych. Wykonany z wysokiej jakości polipropylenu (PP), wyróżnia się odpornością na działanie wilgoci, korozję oraz większości substancji chemicznych, co gwarantuje trwałość i niezawodność przez długie lata użytkowania. Uchwyt zapewnia pewne trzymanie rury oraz łatwy i szybki montaż dzięki przemyślanej konstrukcji zatrzaskowej.
LOC-LINE - pojedynczy zestaw wylotowy 3/4
Pojedynczy zestaw LOC-LINE pozwala na rozbudowanie wylotu wody do zbiornika. Zestaw składa się z 6 segmentowego przewodu, którego kształt można dostosować do indywidualnych potrzeb. Dysza wylotowa ograniczy delikatnie przepływ i go ukierunkuje w wyznaczone miejsce. Dzięki wklejanej mufie, montaż zestawu wylotowego jest bardzo prosty.
Mufa redukcyjna PVC-U 90/75 mm x 50 mm
RURA CZERWONA PVC-U SDR13,6 PN16 32X2,4
Sitko spływu 50mm
Profec Trójnik 90 PVC 50 mm
Profec Trójnik 90° to wysokiej jakości kształtka instalacyjna, umożliwiająca tworzenie rozgałęzień w systemach rurowych pod kątem 90 stopni. Wykonany z trwałego PVC-U, charakteryzuje się odpornością na korozję oraz działanie chemikaliów, co zapewnia długotrwałą niezawodność. Trójnik posiada połączenia klejowe (KW), zgodne z normą EN-ISO 1452-3, co ułatwia szybki i szczelny montaż. Przystosowany do ciśnienia roboczego do 16 barów, znajduje zastosowanie w instalacjach wodnych, przemysłowych oraz systemach basenowych



