Rain Bird Głowica zraszająca tworzywo sztuczne 5/8" UNC GW type R-VAN-LCS
Głowica zraszająca firmy Rain Bird typu, typ R-VAN jest używana z pop-up serii 1800. Polecamy tę głowicę zraszającą do efektywnego nawadniania i instalacji ogrodowej. Dysza serii R-VAN odpowiada wskaźnikowi precypitacji serii 5000 wyposażonej w dysze MPR dzięki czemu instalacje i obliczenia układu są znacznie prostsze.
Głowica zraszająca firmy Rain Bird typu, typ R-VAN jest używana z pop-up serii 1800. Polecamy tę głowicę zraszającą do efektywnego nawadniania i instalacji ogrodowej. Dysza serii R-VAN odpowiada wskaźnikowi precypitacji serii 5000 wyposażonej w dysze MPR dzięki czemu instalacje i obliczenia układu są znacznie prostsze. R-VAN wytwarzają większe krople i grubszy strumień wody, dzięki czemu mają wysoką odporność na wiatr, a tym samym zmniejszają straty wody.
Nie tylko R-VAN są kompatybilne ze wszystkimi pop-upami Seria 1800 ale ich wydajność i wszechstronność nie ma sobie równych, skracając czasy pracy o ponad 33% i zachowując pełny zakres regulacji, od pełnego koła po pasek, który obejmuje zarówno duże, jak i małe obszary. Górna część jest kolorowa, co ułatwia rozpoznanie promienia i łuku. Zakresy ciśnienia od 1.4 do 3.8 bara. Odstępy wahają się od 2.4m do 7.3 m.
Przeznaczone do | 1800 & UNI-Spray series |
---|---|
Rozmiar | 5/8" |
Materiał | tworzywo sztuczne |
Połączenie | UNC GW |
Rek. ciś. | 1.7 - 3.4 bar |

Głowica zraszająca firmy Rain Bird typu, typ R-VAN jest używana z pop-up serii 1800. Polecamy tę głowicę zraszającą do efektywnego nawadniania i instalacji ogrodowej. Dysza serii R-VAN odpowiada wskaźnikowi precypitacji serii 5000 wyposażonej w dysze MPR dzięki czemu instalacje i obliczenia układu są znacznie prostsze.
Opinie o produkcie Rain Bird Głowica zraszająca tworzywo sztuczne 5/8" UNC GW type R-VAN-LCS:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Rura ciśnieniowa nawodnieniowa PE 25mm 30mb
Rura idealnie nadaje się do przydomowych systemów nawodnienia jako główna linia zasilająca.
Złączka przejściowa PP 25 mm x 3/4 zacisk x GW 10bar
Zlaczka przejsciowa PP 20 mm x 1/2" zacisk x GZ 10bar
Złączka przejściowa doskonale sprawdza się przy budowie instalacji wodociągowych oraz nawadniających. Charakteryzuje się wysoką szczelnością hydrauliczną oraz szybkim i łatwym montażem. Dane techniczne: Połączenie: zacisk x GZ Materiał: PP Kolor: czarno-niebieski Rozmiar: 20 mm x 1/2" Ciśnienie: 10 bar
Jason Kolano 90° PP 25mm x 1" GZ 10bar
Kolano przejściowe doskonale sprawdza się przy budowie instalacji wodociągowych oraz nawadniających. Charakteryzuje się wysoką szczelnością hydrauliczną oraz szybkim i łatwym montażem.
Rura ciśnieniowa nawodnieniowa 16mm - 30m
Szpilka montażowa 16mm typ C12
Szybkozłącze do wody kolanko - wtyk 1/4" 6,5mm - gwint 13mm
Szybkozłącze do wody typu kolanko umożliwia szybkie mocowanie wężyka bez potrzeby dodatkowego uszczelnienia. Złączka może być wykorzystany w instalacjach wodnych do połączeń w systemach osmotycznych, uzdatniania wody, lodówkach z kostkarkami.