Deltec Skimmer SC 3071S
Odpieniacze marki Deltec są jednymi z najbardziej cenionych konstrukcji na rynku, sprawdzają się w większości systemów i są cenione przez wielu użytkowników jako najlepsze odpieniacze do akwarystyki morskiej.
Szczegóły techniczne
- Rozmiar akwarium: 5000 do 6000 litrów
- Zużycie energii: 30 - 43 watów
- Maksymalny zasys powietrza: 4 800 litrów na godzinę
- Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 32 x 32 x 64 cm
- Pompa (24 V DC): Deltec DCC 5S (2 razy)
- Do studzienek o poziomie wody od 18 do 26 cm
Szczegóły Produktu
- Wysoce wydajny kształt cylindra
- Niezwykle niskie zużycie energii
- Szybkie i łatwe wyjmowanie pompy
- Pompa o zmiennej nastawie
- System automatycznego czyszczenia (opcja)
GPSR
Producent: Deltec

ProducentDeltec GmbHSteller Strasse 75,27755 Delmenhorst,Niemcyinfo@deltec-aquaristic.com
Osoba odpowiedzialnaDeltec GmbH
Steller Strasse 75,
27755 Delmenhorst,
Niemcy
info@deltec-aquaristic.com
Opinie o produkcie Deltec Skimmer SC 3071S:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Deltec TC 3071
Octo SRO-6000SSS Space saver skimer
Desktop Skimmer - odpieniacz
Red Sea Desktop Skimmer to zaawansowany system filtracji, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia z wody akwariowej.
Octo AQ-3000S Skimmer Pump
Classic Protein Skimmer Classic 110 - INT OCTO
Maxspect Jump MJ-SK200 Skimmer odpieniacz białek
Najlepszy stosunek jakości do ceny! Cichy, kompaktowy, wydajny. Opatentowana konstrukcja podwójnego koła igiełkowego.
Deltec Skimmer SC 4081
NYOS QUANTUM 120 ODPIENIACZ BIAŁEK
Nyos Skimmer 120 to wysokiej klasy odpieniacz białek, przeznaczony do akwariów morskich o pojemności od 100 do 500 litrów. Dzięki innowacyjnej konstrukcji i zaawansowanej technologii, urządzenie zapewnia skuteczne usuwanie zanieczyszczeń organicznych z wody, co przyczynia się do utrzymania czystości i zdrowego środowiska w akwarium.
Sicce Shark Skimmer 300 Odpieniacz Białek
Sicce Shark Skimmer to wewnętrzny odpieniacz białek do zbiorników morskich. Niewielkie kształty odpieniacza w połączeniu z wysoką wydajnością pozwala na pracę urządzenia w zbiorniku oraz panelu filtracyjnym.



