HANNA HI 781-25 Reagenty
Zestaw 25 reagentów do miernika azotanów HANNA 781
Zestaw 25 reagentów do miernika azotanów HANNA 781
Zestaw reagentów do miernika zasadowości HANNA HI 772. Zestaw pozwala na wykonanie 25 testów.
Jednorazowy roztwór kalibracyjny 4.01 do mierników pH.
Zestaw 25 sztuk reagentów do miernika fosforanów HANNA HI 713
M10007B to laboratoryjny roztwór buforowy o pH 10,01, certyfikowany jako spełniający normę z dokładnością ± 0,01 pH, usuwający niedokładności związane z mieszaniem roztworów kalibracyjnych z proszku.
Zestaw roztworów wzorcowych przeznaczonych dla minifotometrów HANNA HIXXX. Zestaw składa się dwóch szklanych kuwet gdzie jedna zawiera roztwór zerowy natomiast w drugiej znajduje się roztwór o znanym stężeniu. Wzorce dostarczane są z indywidualnym certyfikatem, który zawiera szczegółowe dane odnośnie parametrów substancji zawartych w kuwetach jak również ich termin ważności. Wzorce są przeznaczone do okresowego sprawdzania poprawności działania fotometru.
Zestaw 25 sztuk reagentów do miernika jodu HANNA HI 718
MA9015 to laboratoryjny roztwór do przechowywania elektrod, przygotowany z najwyższej jakości środków chemicznych w celu poprawy wydajności i przedłużenia żywotności elektrod pH i ORP.
Zestaw płynów kalibracyjnych HANNA do kalibracji mierników pH. Dobre i szczelne zabezpieczenie zapewnia dokładne odczyty , uodporniając produkt na wszelkie manipulacje.
M10007B to laboratoryjny roztwór buforowy o pH 7,01, certyfikowany jako spełniający normę z dokładnością ± 0,01 pH, usuwający niedokładności związane z mieszaniem roztworów kalibracyjnych z proszku.
Jednorazowy roztwór kalibracyjny zasolenia 35 ppt.