HANNA HI 70004P Płyn Kalibracyjny pH 4.01
Jednorazowy roztwór kalibracyjny 4.01 do mierników pH.
Producent: Hanna Instruments
ProducentHANNA Instruments
584 Park East Drive
2895 Woonsocket, RI,
Stany Zjednoczone
requests@hannainst.com
Osoba odpowiedzialnaHANNA Instruments
Al.J.Piłsudskiego 73
10-449 Olsztyn,
Polska
info@hanna-polska.com
Zestaw 25 sztuk reagentów do miernika fosforanów HANNA HI 713
Jednorazowy roztwór kalibracyjny 4.01 do mierników pH.
Modern Reef Precision to profesjonalne, bardzo dokładne rozwiązanie referencyjne produkowane w laboratoriach Modern Reef dla wszystkich zautomatyzowanych testerów akwariów rafowych i domowych zestawów testowych.
Fauna Marin Salinity Reference 100 mlPłyn kalibracyjny umożliwiający poprawne skalibrowanie refraktometru i mierników zasolenia
Dokładność pomiarowa elektrod zależy od jej kalibracji. W celu uzyskania dokładniejszych odczytów, elektrody muszą być regularnie kalibrowane. Dla pewności, że płyny kalibracyjne posiadają ciągle swoje właściwości, należy je regularnie wymieniać.
Zestaw płynów kalibracyjnych HANNA do kalibracji mierników pH. Dobre i szczelne zabezpieczenie zapewnia dokładne odczyty , uodporniając produkt na wszelkie manipulacje.
MA9015 to laboratoryjny roztwór do przechowywania elektrod, przygotowany z najwyższej jakości środków chemicznych w celu poprawy wydajności i przedłużenia żywotności elektrod pH i ORP.
Zestaw roztworów wzorcowych przeznaczonych dla minifotometrów HANNA HIXXX. Zestaw składa się dwóch szklanych kuwet gdzie jedna zawiera roztwór zerowy natomiast w drugiej znajduje się roztwór o znanym stężeniu. Wzorce dostarczane są z indywidualnym certyfikatem, który zawiera szczegółowe dane odnośnie parametrów substancji zawartych w kuwetach jak również ich termin ważności. Wzorce są przeznaczone do okresowego sprawdzania poprawności działania fotometru.
Jednorazowy roztwór kalibracyjny zasolenia 35 ppt.
Zestaw 100 sztuk reagentów do kolorymetrów produkowanych przez HANNA INSTRUMENTS.
Zestaw 25 sztuk reagentów do miernika fosforanów HANNA HI 736