Energooszczędna Pompa do Oczka Wodnego Aqua Nova NM-3500...
Super energooszczędna pompa do oczka wodnego Aqua Nova NM-3500 z serii ECO. Przepływ 3500 l/h przy poborze mocy zaledwie 12W! Podnoszenie do 2,5 m. Idealna do małych filtrów i kaskad.
Aqua-Nova NFPX-3500 to nowoczesna, wysoce energooszczędna pompa uniwersalna nowej generacji, zaprojektowana do ciągłej pracy w oczkach wodnych, stawach ogrodowych, strumykach oraz systemach filtracyjnych. Dzięki zastosowaniu autorskiej technologii silnika ECO-PUMP, model ten pozwala na oszczędność energii elektrycznej sięgającą nawet do 65% w porównaniu do tradycyjnych pomp o zbliżonej wydajności. Pompa charakteryzuje się wyjątkową odpornością na ciężkie warunki pracy i może przepompowywać zanieczyszczenia mechaniczne o średnicy do 6 mm.
Producent: AquaNova

ProducentEURONOVA POLSKA
Konojady 94B,
87-330 Jabłonowo Pomorskie,
Polska
tf@aqua-nova.pl
Osoba odpowiedzialnaEURONOVA POLSKA
Konojady 94B,
87-330 Jabłonowo Pomorskie,
Polska
tf@aqua-nova.pl
Energooszczędna pompa Aqua-Nova NFPX-3500 (ECO-PUMP, 25W). Wydajność 3500 l/h, podnoszenie 2,5m. Ceramiczna oś, praca w brudnej wodzie. Sprawdź i oszczędzaj prąd!
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt
Super energooszczędna pompa do oczka wodnego Aqua Nova NM-3500 z serii ECO. Przepływ 3500 l/h przy poborze mocy zaledwie 12W! Podnoszenie do 2,5 m. Idealna do małych filtrów i kaskad.
Kompaktowa mini pompa do oczka wodnego Aqua Nova NP-400 o wydajności 400 l/h i mocy zaledwie 4W. Maksymalne podnoszenie wody 0,75 m. Idealna do małych fontann, poidełek i figurek ogrodowych.
Uniwersalny zestaw fontannowy Aqua-Nova FNS. Zawiera rurki przedłużające, trójnik z regulacją oraz dysze (grzybek, wulkan). Idealny do pomp NP i NFPX.
Energooszczędna pompa do oczka wodnego Aqua Nova NP-2000 ECO o wydajności 2000 l/h i mocy 45W. Maksymalne podnoszenie wody 2,5 m. W zestawie dysze fontannowe. Idealna na kaskady i filtry.
Energooszczędna pompa Aqua Nova NCM-3500. Przepływ do 3500 l/h, moc maksymalna zaledwie 25W. Idealna do filtrów, małych kaskad i strumieni.
Niezawodna pompa do oczka wodnego Aqua Nova NCM-15000 z serii ECO. Stały przepływ 15000 l/h przy poborze mocy 135W. Pancerna konstrukcja idealna do dużych filtrów i wymagających kaskad.
Profesjonalna pompa obiegowa SunSun CHL-1500 o wydajności 1500 l/h i mocy 30-45W. Idealna do dużych akwariów, sumpów i oczek wodnych. Stabilna praca i wysoka trwałość.
Wielofunkcyjna pompa fontannowa SunSun CUP-139 do oczek wodnych do 9000 l. Wbudowana lampa UV-C 13W, wydajna pompa 1000 l/h i filtr gąbkowy. Gwarancja czystej wody i pięknej fontanny.
Kompaktowa pompa do oczka wodnego Aqua Nova NP-1000 o wydajności 1000 l/h i mocy 16W. Maksymalne podnoszenie wody 1,7 m. W zestawie dysze fontannowe. Idealna do małych kaskad i filtrów.
Najmocniejsza pompa do oczka wodnego Aqua Nova NFPX-20000 z serii Super Eco. Przepływ aż 20000 l/h przy mocy 200W. Niezawodna pompa do potężnych filtrów, kaskad i wodospadów.
Niskozasysająca pompa SunSun YGP-2500 o wydajności 2500 l/h i mocy 45W. Wyposażona w dolny zasys wody do poziomu kilku milimetrów i mechaniczną regulację przepływu.
Wydajna pompa cyrkulacyjna SunSun JGP-1000L o przepływie 1000 l/h. Energooszczędna (moc ok. 10W) i cicha praca. Przeznaczona do akwariów słodkowodnych oraz morskich. Idealna do optymalnego natleniania wody.
