VITALIS LPS CORAL FOOD 1.5MM 60G
Vitalis LPS Coral Food to kompletny pokarm dla korali LPS. Formuła produktu opiera się na elementach kluczowych dla zdrowia i wybarwienia tego rodzaju korali.
AZOO PSB - SUPER RED PHOTOSYNTHETIC BACTERIA to wyspecjalizowane, wielozadaniowe kultury bakterii fotosyntetycznych. Głównym celem tych szczepów bakterii jest usuwanie toksyn jak azotany (NO3), trujący siarkowodór (H2S) z wody i podłoża, co przekłada się na poprawę czystości akwarium i zdrowia żywych organizmów. Ponadto PSB intensywnie działa w podłożu poprawiając czystość żwiru. PSB jest fenomenalnym dodatkiem do pokarmu zwiększającym jego właściwości odżywcze. AZOO PSB jest obecne we wszystkich pokarmach 9in1. Używany regularnie z 11in1 SUPER BIO-BACTERIA ogranicza podmiany wody i tworzy najwyższej jakości przyjazne środowisko wodne, idealne dla żywych organizmów.
WŁAŚCIWOŚCI
Producent: AZOO
ProducentAQUARAY Hurtownia Akwarystyczna
Spółdzielcza 5,
78-300 Świdwin,
Polska
hurt@aquaray.pl
Osoba odpowiedzialnaAQUARAY Hurtownia AkwarystycznaSpółdzielcza 5,78-300 Świdwin,Polskahurt@aquaray.pl
Vitalis LPS Coral Food to kompletny pokarm dla korali LPS. Formuła produktu opiera się na elementach kluczowych dla zdrowia i wybarwienia tego rodzaju korali.
Korallen Zucht Spongepower to preparat służący do rozwoju gąbek i innych mikroorganizmów pozwalających na filtracje wody. Dzięki KZ Spongepower w Twoim zbiorniku wzrośnie ilość naturalnych filtratorów, dzięki czemu kondycja Twojego zbiornika zostanie zdecydowanie poprawiona.
Korallen Zucht Zeospur 2 to preparat pierwiastków śladowych do Twojego akwarium morskiego. Dzięki wysoce skoncentrowanej i bogatej formule preparat idealnie wpływa na kondycję i barwę koralowców. Redukuje liczbę zooksanteli co pozwala na uzyskanie większej energii do wzrostu dla koralowca.
Środek przeznaczony do utrzymania prawidłowego poziomu żelaza w akwariach rafowych
Balling Light Carbonate-Mix firmy Fauna Marin to czysta, specjalna sól do zasilania akwariów morskich metodą Balling Light.
Korallen Zucht Coral System to osobna linia produktów zaprojektowana, aby zapewnić koralowcom wszystkie niezbędne do życia składniki. Poprawia wybarwienie, wzrost i polipowanie. Dedykowany jest akwarystom, którzy chcą zapewnić piękny i zdrowy wygląd korali bez stosowanie systemu ZeoVit.