-
Akwarystyka morska
add remove
- Red Sea ReefControl
- Red Sea 4 Part Complete Reef Care
- Red Sea Reef Foundation
- Red Sea Reef Trace Elements
- Red Sea Salt
- Red Sea Reef Energy Plus
- Red Sea Reef NO3PO4X
- Red Sea MAX Nano
- Red Sea REEFER G3
- Red Sea REEFER G3 DELUXE
- Red Sea ReefControl
- Red Sea ReefMat
- Red Sea ReefSkimmer
- Red Sea ReefWave
- Red Sea ReefDose
-
Akwarystyka słodkowodna
add remove
- Oczko wodne add remove
ReefCan 40L to pojemny i niezawodny kanister stworzony z myślą o pasjonatach akwarystyki morskiej. Jego imponująca pojemność 40 litrów pozwala na bezproblemowe uzupełnianie wody w dużych zbiornikach morskich. Kanister wyposażony jest w solidny uchwyt oraz niezawodne zamknięcie, zapewniające szczelność i bezpieczeństwo podczas transportu. Doskonały wybór dla osób dbających o odpowiednią jakość wody i stabilność ekosystemu w swoim rafowym akwarium.
GPSR
Producent: Red Sea

Producent
Red Sea
4687 World Houston Parkway
#20077032 Houston, TX,
Stany Zjednoczone
support.pl@redseafish.com
Osoba odpowiedzialnaCoral House
Władysława Grabskiego 9,
58-260 Bielawa,
Polska
sklep@coralhouse.pl
ReefCan 40L to pojemny i niezawodny kanister stworzony z myślą o pasjonatach akwarystyki morskiej.
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Flipper Deepsee Standard Clear Lupa Akwarystyczna
Flipper Deep See Clear to soczewka powiększająca obraz o najwyższym stopniu jakości zastosowanych komponentów optycznych. Nowa, przeźroczysta obudowa lupy estetycznie komponuje się z każdym akwarium słodkowodnym oraz morskim.
AQUAEL Rurka zasysająca FAN 1 PLUS
AQT Penseta prosta 16 cm
Narzędzia Nattec AquaTools to wysokiej jakości profesjonalne narzędzia dla akwarystów ceniących jakość oraz praktyczność. Wykonane z powszechnie uznawanej za najlepszą na świecie stali nierdzewnej.
Flipper RB ABS Standard Ostrza Wymienne
Flipper RB ABS Standard to wymienne ostrze do czyścika magnetycznego 2w1, jest przeznaczony do zbiorników z szybą szklaną bądź akrylową o grubości do 12mm.
ARKA MyAqua 380 System Filtra Odwróconej Osmozy RO 380l/24h
Wydajny filtr odwróconej osmozy ARKA MyAqua 380. Wydajność do 380l na dobę, dwukrotnie większa od modelu 190. Kompletny zestaw do akwarystyki morskiej, słodkowodnej i domu.
Maxspect Magnifier Lens M soczewka filtrująca
Zestaw dwóch soczewek do Lupy Maxspect
Dwuskładnikowy klej do koralowców Maxspect Kit Coral...
Innowacyjny klej silikonowy Maxspect Kit Coral Putty (120g). Bezpieczny dla rafy, wiąże w zaledwie 3 minuty i umożliwia wygodne klejenie pod wodą. Nie wpływa na pracę odpieniacza.
Stożkowy Karmnik do Żywego i Mrożonego Pokarmu Aqua Nova...
Praktyczny karmnik stożkowy Aqua Nova AN NWF o wymiarach 5 cm x 7,5 cm. Przeznaczony do podawania żywego i mrożonego pokarmu (np. ochotka, tubifex). Wyposażony w mocną przyssawkę.



