JBL Cleany Wycior Do Węży Akwarystycznych
JBL Cleany to podwójna szczotka, która doskonale wyczyści węże akwarystyczne. Dwie średnice szczotek, sprawiają, że idealnie można wyczyścić węże o większości rozmiarów średnicy.
Producent: Tunze

ProducentTUNZE AQUARIENTECHNIK GMBH
Seeshaupter Str. 68
D-82377 Penzberg
Niemcy
info@tunze.com
Osoba odpowiedzialnaTUNZE AQUARIENTECHNIK GMBH
Seeshaupter Str. 68
D-82377 Penzberg
Niemcyinfo@tunze.com
Ostrza wymienne do czyścików Care Magnet long 0220.015 i Care Magnet long 0220.020
JBL Cleany to podwójna szczotka, która doskonale wyczyści węże akwarystyczne. Dwie średnice szczotek, sprawiają, że idealnie można wyczyścić węże o większości rozmiarów średnicy.
Aqua Nova Wycior Do Węży Akwarystycznych to praktyczne narzędzie ułatwiające czyszczenie wężyków napowietrzających i filtracyjnych w akwarium.
Flipper Edge Max pozwala na precyzyjne i szybkie czyszczenie szyb w Twoim zbiorniku. Zaprojektowany do szyb szklanych i akrylowych o grubości do 24mm.
SunSun HXS‑01D Odmulacz Automatyczny z Akumulatorem to nowoczesne urządzenie do efektywnego usuwania osadów, mułu i resztek pokarmu z dna akwarium. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi działa niezależnie i ułatwia pielęgnację zbiornika bez ciągłego nadzoru.
Uniwersalny zestaw wymiennych elementów czyszczących do akwarium. Czyścik pozwala na zachowanie czystości nie tylko szyb w akwarium ale również w całym zbiorniku. Dzięki wymiennym końcówką zestaw pozwala na oczyszczanie również podłoża akwarium.
Water Box Magnetic Glass Cleaner to wysokiej jakości czyścik do akwarium wykonany z drewna bukowego, unoszącego się na wodzie.
SunSun MB‑115D to profesjonalny czyścik do akwarium z ostrzem, który ułatwia usuwanie uporczywych osadów i glonów z szyb.
Seachem Algae Scraper to wymienne myjki do czyścika Seachem Scraper.
Uniwersalny wycior przeznaczony do szybkiego i wygodnego usuwania osadów z wewnętrznej części węży filtrów pracujących w akwarium. Dwustronny wycior jest wykonany z wytrzymałego, spiralnego splotu metalu co zapewnia pewność operowania przyrządem oraz odporność na uszkodzenia przy czyszczeniu nawet najbardziej uporczywych osadów.
Zestaw czterech ostrzy wymiennych przeznaczonych do czyścika Flipper Edge Max.
Rękawica czyszcząca służy do wygodnego czyszczenia szyb oraz dekoracji w akwarium. Dzięki porowatej strukturze usuwa glony nawet z trudno dostępnych miejsc.
