Tropic Marin Balling Liquid Set 3x1l
Trzyczęściowy zestaw podzielony jest na następujące roztwory: dwuwodny chlorek wapnia, wodorowęglan sodu, oraz sól bez chlorku sodu. Ten zbalansowany system dozowania wapnia tworzy najlepsze warunki dla dobrego wzrostu koralowców oraz alg wapiennych przy jednoczesnym uniknięciu niedoborów ważnych elementów, które można zaobserwować przy metodach dwu częściowych.
Dodatkowe korzyści:
- zachowanie równowagi jonowej w wodzie morskiej
- podawanie trzech płynów uzupełnia jednocześnie braki wszystkich 70ciu pierwiastków śladowych
- brak produktów ubocznych
- brak fosforanów i innych zanieczyszczeń

Opinie o produkcie Tropic Marin Balling Liquid Set 3x1l:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Fauna Marin Organic 500 ml - aminokwasy dla koralowców
Fauna Marin Organic to preparat do rozbudowy systemu składników odżywczych dla Twoich korali. W połączeniu z podstawowym produktem MinS otwiera nowe możliwości dla jeszcze piękniejszego akwarium. Dzięki specjalnie dobranym składniką zawartym w MinS i Organic produkty te oferują Twoim koralowcom wszystkie ważne organiczne składniki odżywcze i organicznie związane substancje śladowe, aby zmaksymalizować wzrost, wybarwienie i ekspansję polipów.
AQUAFOREST Iodum LAB 1000 ml
MP Nitri-Active 250ml
Seachem Aquavitro Alpha 350ml
Modern Reef AmmoMix 100ml - preparat startowy do akwarium...
Modern Reef AmmoMix to unikalna mieszanka chlorku amonu stosowana do rozpoczęcia bezrybnego obiegu i filtracji biologicznej w nowych akwariach z suchą skałą. Wspomaga start zbiornika morskiego i przyspiesza proces dojrzewania w akwarium.
Fauna Marin The Dip 250 ml - DIP do koralowców
Fauna Marin The Dip jest bardzo skutecznym środkiem do czyszczenia i odkażania różnych rodzajów koralowców. Pomaga także wprowadzać nowe okazy do akwarium poprzez wzmocnienie odporności koralowców. The Dip usuwa niechciane pasożyty i szkodniki z wszystkich korali.
Prodibio Iodi+ & Stronti+ zestaw nano
Grotech ABCM - 4x250ml
Corall A, B i C, zawiera wszystkie niezbędne kombinacje mikroelementów dla korali. A w VitAmino aminokwasy i witaminy są niezbędne dla ryb i bezkręgowców. Aminokwasy nie są budowane przez sam organizm, dlatego muszą być podawane do akwarium.