ZOOLEK AQUAFLORA Fe 100ml
AKWARYSTYCZNY NAWÓZ ŻELAZOWY
Aquaflora FE to nawóz akwarystyczny zawierający dwuwartościowe żelazo w skoncentrowanej, dobrze przyswajalnej przez rośliny formie. Regularne stosowanie zapobiega niedoborom żelaza i poprawia wybarwienie roślin. Niedostateczne stężenie żelaza objawia się początkowo żółknięciem (chloroza), a z czasem obumieraniem liści.
Dawkowanie Aquaflora FE
Dozowanie nawozu poleca się poprzedzić pomiarem zawartości żelaza w wodzie przy użyciu Aquatestu Fe. W przypadku stwierdzenia niedoborów uzupełniamy ich brak w taki sposób aby stężenie żelaza w wodzie zawierało się w przedziale od 0,2 do 0,5 mg. Stężenie powyżej 1 mg/l może być szkodliwe dla wrażliwych zwierząt akwariowych. Zaleca się stosować nie więcej niż 1 ml (1 naciśnięcie dozownika) na 10 l wody, które wywołuje stężenie żelaza 0,5 mg/l.
GPSR
Producent: ZOOLEK

ProducentZoolek Produkcja
Siewna 15,
94-250 Łódź,
Polskazamowienia@zoolek.pl
Osoba odpowiedzialna
Zoolek Produkcja
Siewna 15,
94-250 Łódź,
Polska
zamowienia@zoolek.pl
Opinie o produkcie ZOOLEK Aquaflora Fe 100ml:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Yokuchi Hohi Caps Tabletki Nawozowe 10 Sztuk
Kapsułki nawozowe przeznaczone do nawożenia roślin tropikalnych w hobbystycznych uprawach. Zawierają kompleks składników organiczno – mineralnych o długoterminowym uwalnianiu, które są niezbędne dla prawidłowego wzrostu roślin. Dzięki zawartości mineralnej pożywki wpływa korzystnie na ryzosferę – strefę przykorzeniową roślin.
Yokuchi BITAMIN witaminy dla ryb 400 ml
Witaminy są grupą związków organicznych niezbędnych do prawidłowego rozwoju i właściwego przebiegu procesów metabolicznych. Prócz białek, tłuszczów i składników mineralnych są one jednymi z najważniejszych substancji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmów. Niedobór witamin prowadzi do groźnych chorób.
QualDrop DuraN - nawóz azotowy dla roślin wodnych 500 ml
Yokuchi Tensui Mist 200ml Preparat Do Zraszania Roślin
Preparat przeznaczony do zraszania/podlewania roślin tropikalnych w hobbystycznych uprawach. Wzorowany na parametrach wody deszczowej spadającej w samych centrum puszczy amazońskiej. Dostarcza mikro i makro składniki przez powierzchnię liści.



