ARKA MYAQUA 380 FILTR RO 380L/24H Odwrócona osmoza
Filtr odwróconej osmozy myAqua szybko i skutecznie usuwa z wody do 99% soli, bakterii i zanieczyszczeń takich jak azotany, fosforany i metale ciężkie. W ten sposób z wody kranowej otrzymujemy bezpieczną do użycia wodę do celów akwarystycznych (słodkowodnych i morskich).
Filtry myAqua nie potrzebują do działania prądu - wystarczy podłączyć je do źródła wody.
Filtry myAqua zawierają wyłącznie naturalne materiały filtracyjne bez dodatków chemicznych.
Główne cechy:
- Maksymalna wydajność dzienna: 380l
- Wymiary: 35 x 19 x 10 cm
- Proporcje wody RO do wody odpadowej: około 1 : 3 – 4
- Zdolność zatrzymywania składników mineralnych: 98 % – 99 %
Komplet zawiera:
- 1× Membrana,
- 1× Obudowa membrany,
- 1× Filtr wstępny,
- 1× Filtr węglowy,
- 1× Klucz,
- 1× Przyłącze wody (3/4“–1/4“),
- 1× 3 m wężyka,
- 2× Uchwyt ścienny,
- 4× Klipsy zaciskowe
GPSR
Producent: Nattec

ProducentNattec
Wrocławska 33D,
55-220 Miłoszyce,
Polska
biuro@nattec.pl
Osoba odpowiedzialnaNattec
Wrocławska 33D,
55-220 Miłoszyce,
Polska
biuro@nattec.pl
Opinie o produkcie ARKA MYAQUA 380 FILTR RO 380L/24H Odwrócona osmoza:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Korpus Blokowy Filtra RO 10" Biały
Korpus blokowy filtra RO 10" to wytrzymała obudowa do wkładów filtracyjnych, zapewniająca skuteczną filtrację w systemach osmozy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, odporny na ciśnienie i uszkodzenia. Pasuje do standardowych wkładów 10".
Fauna Marin MB 20 1000ml - żywica jonowymienna
Żywica jonowymienna Fauna Marin MB 20 to kationowo/anionowa żywica do filtrów osmotycznych. Ultra MB 20 to mieszana żywica kationowo-anionowa do usuwania wszystkich pozostałych jonów po odwróconej osmozie. Dzięki żywicy Fauna Marin MB 20 woda ma najwyższą czystość i jest całkowicie wolna od krzemianów.
Modern Reef ION-X A 5.5L - żywica dejonizacyjna do...
ION-X A to wysokiej jakości żywica dejonizacyjna z mieszanym złożem, przeznaczona do systemów odwróconej osmozy, umożliwiająca usuwanie niepożądanych jonów o ładunku ujemnym i dodatnim.
Wkład Polipropylenowy 10 micron
Wkład polipropylenowy 10 mikron skutecznie usuwa większe cząstki mechaniczne, takie jak piasek czy rdza. Poprawia jakość wody i przedłuża żywotność kolejnych elementów systemu filtracji.



