ARKA Phyto-Plus to wysokiej jakości, skoncentrowany roztwór fitoplanktonu zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb żywieniowych korali, małży i innych bezkręgowców morskich. Zawarte mikroorganizmy o rozmiarach od 9 do 50 mikronów idealnie nadają się do karmienia nawet najbardziej wymagających mieszkańców rafy.
Bogaty skład – zawierający kwasy tłuszczowe Omega-3, węglowodany, aminokwasy, białka i naturalne pigmenty – wspiera intensywne wybarwienie, wzrost i zdrowie zwierząt akwariowych. Preparat oparty jest na naturalnych, sprawdzonych organizmach takich jak Dunaliella sp., Spirulina Platensis, Plalymonus sp. i Phaeodactylum Tricornutum.
Zalety ARKA Phyto-Plus:
-
Kompleksowy pokarm dla koralowców, małży i bezkręgowców
-
Stymuluje intensywne wybarwienie i zdrowy wzrost
-
Naturalne źródło białek, aminokwasów i Omega-3
-
Wysoka przyswajalność dzięki odpowiedniemu rozmiarowi planktonu
Skład analityczny:
Białko – 0,01%
Tłuszcze – 0,05%
Włókno surowe – 0,06%
Kwasy tłuszczowe Omega-3 – 0,02%
Popiół – max. 0,07%
Wilgotność – 99,70%
Sposób użycia:
Wstrząsnąć przed użyciem.
Dawkować 5 ml na 100 l wody, 1–2 razy w tygodniu.
Przy większej obsadzie zwierząt można stosować codziennie.
Do karmienia konkretnych korali – użyj pipety.
Rekomendowane połączenie z ARKA Zoo-Plus dla kompleksowego karmienia.
GPSR
Producent: Microbe-Lift
Producent
Ecological Laboratories, Inc.
P.O. Box 369
11558 Island Park, Stany Zjednoczone
info@ecologicallabs.com
Osoba odpowiedzialnaARKA Biotechnologie GmbH
Mühllach 53-55
D-90552 Röthenbach a.d. Pegnitz,
Niemcy
info@arka-biotech.de

ARKA Phyto-Plus – skoncentrowany fitoplankton dla korali i bezkręgowców. Wspiera wybarwienie i wzrost. Zawiera Omega-3, aminokwasy i pigmenty.
Opinie o produkcie ARKA Phyto Plus Fitoplankton Dla Koralowców 118 ml:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Nyos Artemis 250 ml - artemia w płynie
Nyos ARTEMIS to płynny koncentrat zooplanktonu do bezpośredniego stosowania w akwarium. ARTEMIS zawiera wysokiej jakości artemię salina (0,2-20 mm). Zapewnia to idealne odżywianie wielu ryb morskich i koralowców LPS.
TROPICAL MIKROVIT SPIRULINA 50ML/32G
Mikro-Vit Spirulina to wieloskładnikowy pokarm dla narybku z dodatkiem spiruliny.
TR INSECT MENU FLAKES 250ML/50G
Wieloskładnikowy pokarm w formie płatków dla wszystkożernych i mięsożernych ryb akwariowych na bazie 3 owadów: hermetii (15%), jedwabnika (15%) i mącznika młynarka (15%).
VITALIS MARINE PELLETS XS 1mm 140g 280ml
TROPICAL CICHLID RED&GREEN LARGE STICKS 250ML/75G
Cichlid Red & Green Large Sticks to wieloskładnikowy pokarm w postaci pływających pałeczek do codziennego karmienia dużych, wszystkożernych pielęgnic.
KOI SILKWORM DRIED SILKWORM PUPAE 1000ML/330G
TROPICAL SUPER SPIRULINA FORTE GRANULAT 100ML/60G
Pokarm z wysoką zawartością spiruliny (36%) w formie granulatu przeznaczony dla ryb glonożernych, w tym pielęgnic afrykańskich, oraz innych ryb wymagających w diecie dużego udziału składników pochodzenia roślinnego. Doskonale uzupełnia dietę wszystkożernych ryb akwariowych.
Ocean Nutrition Discus Quintet 100 g - pokarm mrożony
Pokarm mrożony Ocean Nutrition to idealny wybór dla wszystkich ryb akwariowych. Pokarm jest mrożony przy użyciu ciekłego azotu dzięki czemu czystość i jakość podawanego pokarmu jest na najwyższym poziomie. Pokarmy od ON nie wymagają wczesnego płukania tak jak to w przypadku pokarmów mrożonych cieczą. Dzięki temu pokarm również długo utrzymuje się w toni wody.