SKU: MOW-5
EAN: 5903900042130

Odpowiednia cyrkulacja wody w zbiorniku wodnym to niezwykle istotny aspekt dla posiadaczy akwarium morskiego. Zapewnienie odpowiedniego ruchu wody wpłynie pozytywnie na kondycję ryb, korali oraz roślin. Dzięki temu akwarium będzie wyglądało realistycznie i przyciągnie uwagę każdego obserwatora. Jebao MOW-5 Smart Wave Maker to inteligentny falownik, który zadba o odpowiedni ruch wody w Twoim akwarium.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Pompa cyrkulacyjna Jebao MOW-5

Pompa cyrkulacyjna Jebao MOW-5

 

notifications Powiadom mnie kiedy produkt będzie dostępny

Powiadom mnie

Cyrkulator Jebao MOW-5

​​​​​​

Cyrkulatory wavemaker firmy Jebao, sterowane za pomocą aplikacji Wi-Fi.

Pompy te są w komplecie z kontrolerem z podwójnym interfejsem, który umożliwia regulację ustawień pompy bezpośrednio z jednostki sterującej lub zdalnie za pośrednictwem aplikacji Jebao Aqua.

Dostępnych jest wiele opcji pracy do wyboru za pomocą kontrolera lub interfejsu aplikacji. Należą do nich tryby Classic, Sine, Random i Constant.

Pompy te mają kompaktową formę z dużą wydajnością i magnetycznym mocowaniem do bezpiecznego pozycjonowania w akwarium w prawie każdej pozycji. Punkty obrotu na wsporniku umożliwiają regulację kąta nachylenia pompy w celu ustawienia kierunku przepływu. Super cichy silnik wykorzystuje technologię sinusoidalną do niezawodnej i cichej pracy.Dane techniczne:

Maksymalne natężenie przepływu

MOW-5: 5000 l/h       

MOW-9: 9000 l/h 

MOW-16: 16000 l/h

MOW-22: 22000 l/h

Przybliżone wymiary pompy:

MOW-5: średnica 52 mm x 70 mm

MOW-9: średnica 66 mm x 82 mm 

MOW-16: średnica 80 mm x 97 mm

MOW-22: średnica 94 mm x 120 mm

Specyfikacja mocowania magnetycznego:

MOW-5: Nadaje się do szkła o grubości do 8 mm

MOW-9: Nadaje się do szkła o grubości do 12 mm

MOW-16: Nadaje się do szkła o grubości do 15 mm

MOW-22: Nadaje się do szkła o grubości do 19 mm

Moc znamionowa:

MOW-5: 24 V, 12 W

MOW-9: 24 V, 23 W

MOW-16: 24 V, 23 W

MOW-22: 24 V, 50 W

​​​​​​​Inteligentny kontroler Wi-Fi

• Miga: Kontroler w trybie inteligentnej konfiguracji

• Miga z AP: Kontroler w konfiguracji AP lub w trybie Direct

• Nie miga: Połączono z routerem

• Nie wyświetla: Utracono połączenie z routerem

B  Wave Frequency (Częstotliwość fali)

Można ją ustawić w zakresie od 5 (szybkie zmiany wzoru fali) do 100 (wolne zmiany wzoru fali).

C Przycisk Wi-Fi

Naciśnij i przytrzymaj, aby przełączać między  trybem konfiguracji inteligentnej  a  trybem konfiguracji punktu dostępowego  .

Dotknij, aby ustawić urządzenie w trybie   Master , Slave  lub Stand  Alone

D

Przycisk regulacji w dół Naciśnij, aby zmniejszyć ustawienie mocy lub częstotliwości. 

Przycisk trybu E Stuknij 

Aby przełączać między opcjami trybu fali. W trybie fali naciśnij i przytrzymaj przez trzy sekundy, aby dostosować częstotliwość fali. 


F Przycisk pauzy

Dotknij, aby przełączyć urządzenie w tryb karmienia lub wyjść z trybu karmienia i powrócić do normalnego działania. Przytrzymanie przycisku przez 2-3 sekundy wyłączy pompę, ponowne naciśnięcie i przytrzymanie spowoduje ponowne włączenie pompy.

G Przycisk w górę

Naciśnij, aby zwiększyć ustawienie mocy lub częstotliwości.

H Sterowanie Master/Slave

•  M:  Urządzenie ustawione na tryb sterowania głównego

•  S:   Urządzenie ustawione na tryb sterowania Slave

• Nic nie jest wyświetlane: Urządzenie ustawione na tryb autonomiczny

I Tryb fali

•  W1  Tryb klasycznej fali

•  W2  Tryb fali sinusoidalnej

•  E  Tryb fali losowej

•  H  Tryb stałego przepływu

•  C  Tryb fali przesuniętej

J Bieżące ustawienie mocy maksymalnej

Można ustawić w zakresie od 30 do 100Tryb Classic Wave (Tryb Shift Wave )

Pompa będzie naprzemiennie ustawiać minimalny i maksymalny poziom mocy. Maksymalny poziom mocy i częstotliwość przełączania pompy można ustawić bezpośrednio na sterowniku lub w aplikacji. W trybie Classic Wave dostępne są dwie opcje przepływu: Pulse („W1” na kontrolerze) lub Cross Flow („C” na kontrolerze). Ten tryb fal jest odpowiedni dla koralowców, które preferują wzorce fal o wysokiej mocy, takie jak te występujące na grzbiecie rafy.

W trybie pulsacyjnym pompa nie wyłączy się całkowicie, będzie szybko przełączać się między ustawioną minimalną prędkością roboczą a programowalnym maksymalnym poziomem mocy, który można ustawić w zakresie od 30 do 100. W tym trybie ustawia się szybkie zmiany częstotliwości, około 0,3 - 1,6 sekundy.

Tryb przepływu krzyżowego przełącza pompę między wyłączeniem a zaprogramowaną przez użytkownika maksymalną mocą, w zakresie od 30 do 100. Okres częstotliwości, który można ustawić, jest dłuższy w porównaniu z trybem pulsacyjnym i wynosi od 2 do 60 sekund. W przypadku połączenia razem jako pompy Master i Slave możliwe jest również w tym trybie, aby dwie pompy pracowały w przeciwnych cyklach względem siebie, np. gdy jedna jest włączona, a druga wyłączona. Może to pozwolić na powstanie fali stojącej, jeśli akwarium jest wystarczająco długie, a częstotliwość jest ustawiona odpowiednio do długości.

Tryb fali sinusoidalnej

W trybie fali sinusoidalnej („W2” na sterowniku tworzony jest delikatny pulsujący wzór przepływu). Pompa będzie podnosić się i opadać między dwoma ustawionymi punktami, tworząc delikatną falę symulującą głębsze rafy lub spokojniejsze środowisko laguny. Dzięki temu idealnie nadaje się do akwariów z większą liczbą LPS lub miękkich koralowców. Maksymalną moc osiąganą przez pompę można zaprogramować w zakresie od 30 do 100 na sterowniku lub w aplikacji. Częstotliwość, z jaką pompa zmienia poziomy mocy, jest również w pełni regulowana na obu platformach sterowania.

Tryb losowej fali

W tym trybie kontroler tworzy całkowicie losowy wzór fali. Pompa będzie automatycznie przełączać się i pulsować w różnych odstępach czasu, zmieniając ustawienia mocy w całym zakresie roboczym, symulując bardziej chaotyczne środowisko rafy, w którym przepływ stale się zmienia. Jest to również przydatne w zapobieganiu gromadzeniu się detrytusu na obszarach, co czasami można zaobserwować, gdy wzorce przepływu przebiegają zgodnie ze stałym, powtarzającym się cyklem. W tym trybie nie można zmienić częstotliwości ani poziomu mocy.

Tryb stałej fali

W tym trybie kontroler tworzy stałą o ustalonej mocy falę, która ciągle bez przerwania pracuje. Możliwa manipulacja falą dzięki kontrolerowi lub aplikacji na telefonie, na których możemy ustawić odpowiednią moc strumienia fali.

Kontrola aplikacji

Pompa jest w pełni kontrolowana w aplikacji i ma opcję „Trybu timera” dla bardziej złożonej konfiguracji lub obsługi. Ta funkcja umożliwia ustawienie różnych wzorców fal lub poziomów mocy w ciągu 24 godzin. Korzystając z tego, można ustawić harmonogramy nocne, aby stworzyć spokojniejsze fale lub zmienić warunki w ciągu dnia, aby uzyskać bardziej naturalne środowisko. Zwiększenie natężenia przepływu można ustawić tak, aby zbiegło się ze szczytami harmonogramu oświetlenia, więc większy przepływ jest dostępny, gdy koralowce są w pełni rozwinięte, a tempo metabolizmu jest najwyższe.

Do tego codziennego harmonogramu można dodać tryb karmienia, wstrzymując cyrkulację o określonych porach w celu karmienia ryb, można również włączyć okresy wyłączenia, aby wszystkie pompy nie działały stale lub wszystkie w tym samym czasie. Może to pozwolić na jeszcze bardziej złożone schematy przepływu w akwarium, w którym używa się wielu pomp.

Opinie o produkcie Pompa cyrkulacyjna Jebao MOW-5:

Napisz swoją opinię

Pompa cyrkulacyjna Jebao MOW-5

Odpowiednia cyrkulacja wody w zbiorniku wodnym to niezwykle istotny aspekt dla posiadaczy akwarium morskiego. Zapewnienie odpowiedniego ruchu wody wpłynie pozytywnie na kondycję ryb, korali oraz roślin. Dzięki temu akwarium będzie wyglądało realistycznie i przyciągnie uwagę każdego obserwatora. Jebao MOW-5 Smart Wave Maker to inteligentny falownik, który zadba o odpowiedni ruch wody w Twoim akwarium.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać