SKU: R35320EUR
EAN: 7290116399683

ReefDose Dokładny. Mądry. Intuicyjny ReefDose został zaprojektowany i zbudowany specjalnie do codziennego uzupełniania komponentów w akwariach rafowych.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Red Sea Reef Dose 4 WiFi

Red Sea Reef Dose 4 WiFi

 

ReefDose wykorzystuje wykonane na zamówienie (zgłoszone do opatentowania) głowice dozujące o pojedynczej kropli wraz z zaawansowanym kontrolerem, który zapewnia pełny zestaw funkcji.

„Dynamiczna kolejka dozowania” obsługiwana przez sterownik łączy pożądane plany dozowania dla każdej głowicy w jeden skoordynowany dzienny harmonogram dozowania dla całego urządzenia. Kolejka jest automatycznie aktualizowana po każdej zmianie ustawień i zmienia harmonogram wszelkich dawek, które zostały pominięte z powodu nieplanowanych zdarzeń, takich jak przerwy w dostawie prądu.

Dzięki programowaniu za pomocą aplikacji ReefBeat, ReefDose oferuje wiele opcji w pełni zautomatyzowanego, łatwego do ustawienia dozowania lub prostego harmonogramu indywidualnie zaplanowanych dawek.

Oprócz zwykłego natężenia przepływu możesz wybrać tryb „Szept”(Whisper), aby uzyskać prawie bezgłośną pracę, lub tryb „Turbo”, jeśli chcesz, aby dozowanie odbywało się tak szybko, jak to możliwe.

Cechy:

  • Głowice dozujące o dokładności pojedynczej kropli z motoreduktorem planetarnym z bezpośrednim napędem zapewniają dokładność ± 0,05 ml lub średnie odchylenie 0,5% (ponad 10 ml).   
  • 4 łatwe do ustawienia, inteligentne opcje dozowania dla każdej głowicy, które są automatycznie łączone w jeden skoordynowany harmonogram dla całego urządzenia.
  • Łatwy montaż zatrzaskowych/odłączanych głowic dozujących (nie są wymagane żadne narzędzia ani ustawianie).
  • Automatyczne opóźnienie między głowicami, aby zapobiec interakcji chemicznej między suplementami.
  • Dzienna dawka na głowę od 0,2 ml do 1000 ml w odstępach co 0,1 ml.
  • Dozowanie ręczne na żądanie.
  • Zabezpieczone złącza do wężyków elastycznych: OD 5mm – ID 3mm.
  • 3 szybkości dozowania: Whisper 15ml/min, Regular 30ml/min, Turbo 45ml/min.

 

WYMIARY URZĄDZENIA:
22,5 x 8,5 x 8,5 cm

 

WIDEO

Opinie o produkcie Red Sea Reef Dose 4 WiFi:

Napisz swoją opinię

Red Sea Reef Dose 4 WiFi

ReefDose Dokładny. Mądry. Intuicyjny ReefDose został zaprojektowany i zbudowany specjalnie do codziennego uzupełniania komponentów w akwariach rafowych.

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać