SKU: BACCL250
EAN: 810086017799
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Brightwell Aquatics MicroBacter Clean 250ml

Brightwell Aquatics MicroBacter Clean 250ml

 

MicroBacter Clean 250ml

Złożony system niepatogennych mikroorganizmów i naturalnych enzymów, specjalnie opracowane do czyszczenia żywej skały, podłoża, dekoracji w akwarium.

Korzyści

1. Naturalne działanie czyszczące na wszystkich powierzchniach w akwarium.
2. Rozluźnienie nagromadzonych i niepożądanych substancji, które sprawia, że ich usunięcie przez skrobanie i odmulanie jest znacznie łatwiejsze.
3. Założenie kolonii konkretnych szczepów bakteryji, które rozmnażają się i nadal czyszczą akwarium
4. Szybkie zmniejszenie organicznego węgla, amoniaku, azotynów, azotanów i fosforanów.
5. Rozkład niezjedzonego / niestrawionego pokarmu, odchodów, szczątków organicznych i innego niewidocznego materiału organicznego, w wyniku czego podłoże w akwarium jest czystsze i zdrowsze (bez konieczności czyszenia)

Instrukcje i wytyczne
Wstrząsnąć przed użyciem produktu. Zmieszać odpowiednią objętość MicrōBacterCLEAN z wodą z akwarium w czystym pojemniku przed dodaniem do akwarium. Jeśli podajemy za pomocą pipety do dozowanianależy podawać MicrōBacterCLEAN poniżej poziomu wody w akwarium, po czym należy dokładnie oczyścić pipetę świeżą wodą przed wprowadzeniem rurki z powrotem do butelki; niespełnienie tego wymogu spowoduje zanieczyszczenie produktu. Najlepsze wyniki można uzyskać przez dodanie mieszaniny do zewnętrznego systemu filtracji biologicznej. Działa szczególnie dobrze z Xport Bio. Nie należy dodawać do wlotowów pomp. Podczas użycia należy wyłączyć odpieniacz i lampy UV na okres 4 godzin..
Aby oczyścić i zachować czyste akwarium: dodać 20 ml (4 nakrętki) na 25 us-galonów (94,6 L) wody awkariowej raz w tygodniu.
Dla akwariów z dużymi złogami zalegającego detrytusu i organiki lub aby gwałtownie przyspieszyć czyszczenie: dodać 30 ml (6 nakrętek) na 25 us-galonów (94,6 L)  wody akwariowej w pierwszym dniu, a następnie dodać Dodać 5 ml ( 1 nakrętka) na 25 US-galonów (94,6 L) wody akwariowej dziennie przez 2 tygodnie lub dłużej w razie potrzeby aż do uzyskania pożądanych rezultatów

Opinie o produkcie Brightwell Aquatics MicroBacter Clean 250ml:

Napisz swoją opinię

Brightwell Aquatics MicroBacter Clean 250ml

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać