Skutecznie klaruje wodę, stabilizuje pH oraz hamuje rozwój glonów w stawie ogrodowym
ZOOLEK BIOTORFIN POND jest preparatem opartym na naturalnych garbnikach roślinnych, które stabilizują odczyn pH, klarują i usuwają z wody niepożądane odpadowe substancje białkowe, a także szkodliwe dla ryb kationy metali ciężkich wytrącając je w postaci trudno rozpuszczalnych związków do osadu dennego. Lekko zakwasza i zmiękcza wodę, co stwarza idealne warunki dla ryb. Dzięki działaniu preparatu woda staje się klarowna, wydzielane cenne składniki humusowe i pierwiastki śladowe doskonale wpływają na samopoczucie ryb. Preparat zapewnia odzwierciedlanie warunków panujących w naturze, co przyczynia się do zdrowego rozwoju ryb i pięknego wyglądu stawu. W naturalny sposób zapobiega rozwojowi glonów, działa także antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwpierwotniakowo.
Stosowanie produktu:
- Dodać 50 ml preparatu na każde 1000 litrów wody. Bezpośrednio przed użyciem preparat należy rozcieńczyć 20-krotnie wodą i rozlać równomiernie na całej powierzchni zbiornika.
- Widoczne zahamowanie wzrostu glonów następuję w ciągu paru dni od zastosowania.
- Aby utrzymać osiągnięty efekt zaleca się okresową kontrolę podstawowych parametrów wody, a w szczególności poziomu azotanów i fosforanów, których nadmierna ilość sprzyja niekontrolowanemu rozwojowi glonów.
Wydajność:
- 250 ml na 5 000 l wody
- 500 ml na 10 000 l wody
- 1000 ml na 20 000 l wody
- 5000 ml na 100 000 l wody
GPSR
Producent: ZOOLEK

ProducentZoolek Produkcja
Siewna 15,
94-250 Łódź,
Polskazamowienia@zoolek.pl
Osoba odpowiedzialna
Zoolek Produkcja
Siewna 15,
94-250 Łódź,
Polska
zamowienia@zoolek.pl
Opinie o produkcie ZOOLEK Biotorfin pond 500ml:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Aquaforest Pond Bio Starter Żywe Bakterie Nitryfikacyjne...
Aquaforest Pond Bio Starter to skoncentrowany preparat z żywymi szczepami bakterii Nitrospirae i Nitrobacter. Przyspiesza cykl azotowy, usuwa toksyczny amoniak i azotyny oraz stabilizuje biologię w nowym i dojrzałym oczku wodnym.
TETRA Pond AlgoFin 250ml
TETRA Pond AlgoFin 1L
Aquaforest Pond Quick Clear Ekspresowe Klarowanie i...
Aquaforest Pond Quick Clear to profesjonalny koagulant do oczek wodnych. Błyskawicznie usuwa mętność, łącząc drobne zanieczyszczenia w większe skupiska łatwe do odfiltrowania. Efekt krystalicznej wody już w kilka godzin!
TETRA AquaSafe 500ml - do uzdatniania wody
Aquaforest Pond Bio Vacuum Naturalny Odmulacz Biologiczny...
Aquaforest Pond Bio Vacuum to innowacyjny preparat biologiczny do oczek wodnych. Naturalnie redukuje muł i osady denne, eliminuje nieprzyjemne zapachy i przywraca klarowność wody. Bezpieczny dla ryb i roślin.
ZOOLEK Aquavit pond 500ml
Aquavit Pond – preparat z biopierwiastkami dla ryb i roślin w oczkach wodnych. Wspiera zdrowy rozwój i równowagę biologiczną w stawie.
Aquaforest Pond Zeolith Naturalny Minerał Filtracyjny i...
Aquaforest Pond Zeolith to wysokiej jakości mieszanka naturalnych zeolitów do oczek wodnych. Skutecznie pochłania toksyczny amoniak, metale ciężkie i fenole. Zapewnia krystaliczną wodę i bezpieczne środowisko dla ryb.



