Informacje:
- Do mechanicznej filtracji wstępnej drobnych cząstek brudu.
- Filter wool do mechanicznej filtracji wstępnej składa się z wytrzymałych włókien, które zapobiegają opadaniu i sklejaniu się drobnych cząsteczek brudu.
- Filter wool można wielokrotnie przepłukiwać.
- Nadaje się do wszystkich rodzajów filtrów.
- Do dokładnego, biologicznego oczyszczania wody zalecamy sera siporax Professional.
- sera siporax Professional ma porowatą, trój-wymiarową strukturę – idealną dla trwałego rozkładu zanieczyszczeń.
- Wkłady filtracyjne firmy sera należy przepłukać pod bieżącą ciepłą wodą przed pierwszorazowym umieszczeniem w filtrze.
GPSR
Producent: Sera

ProducentSera GmbH
Borsigstr. 49,
52525 Heinsberg,
Niemcy
info@sera.de
Osoba odpowiedzialnaSera GmbH
Borsigstr. 49,
52525 Heinsberg,
Niemcy
info@sera.de
Opinie o produkcie SERA Wata do filtrów Sera 100g:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Tunze Wata Filtracyjna 0873.010 250g
Tunze Wata filtracyjna to wysoce chłonna do filtracji wgłębnej w akwariach słodkowodnych i morskich, do zanieczyszczeń drobno- i gruboziarnistych. Usuwa zmętnienia, wiąże klejące substancje np. resztki roślinne, odchody ryb i resztki pokarmu poprzez adsorpcję.
NSF-200L SPONGE Gąbka do filtra
AQUAEL WKŁAD GĄBKOWY FZN MINI PHOSMAX 3szt.
WaterBox Filter Sponge MARINE X
Gąbka filtrująca Waterbox składa się z unikalnej mieszanki materiałów o mikroskopijnej strukturze porowatej. Ta zaawansowana konstrukcja umożliwia skuteczne zatrzymywanie różnych zanieczyszczeń występujących w wodzie, takich jak piasek, kamienie, osady, zanieczyszczenia organiczne, chlor, pestycydy i metale ciężkie. Dzięki temu filtracja przy użyciu gąbki Waterbox usuwa szereg potencjalnie szkodliwych substancji, które mogą być obecne wodzie akwariowej.



