Reef Scorpionfish RS20 Żywica 1000 ml
Żywica jonowymienna marki Reef Scorpionfish to zaawansowany produkt przeznaczony do demineralizacji wody.
Two Little Fishies Julian´s Thing - is a NEW multi-purpose device
Można zastosować do karmienia korali,ukwiałów, zoanthids, do karmienia koników morskich i innych nieśmiałych lub wolno poruszających się ryb.
Można zastosować do podawania preparatów na Aiptasie i Majano.
Można zastosować aby zdmuchnąć mniejsze zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc lub do czyszczenia piasku.
Standardowa długość to 30,5cm, którą można zwiększyć do 61cm używając dodatkowej tuby dołączonej do zestawu.
Producent: Two Little Fishies
ProducentTwo Little Fishies,
Inc.15801 NW 15th AvenueMiami Gardens,
FL 33169 USA
info@twolittlefishies.com
Osoba odpowiedzialnaDe Jong Marinelife B. V.
Spijksesteeg 2A
4212KG Spijk,
Holandia
info@dejongmarinelife.nl
Żywica jonowymienna marki Reef Scorpionfish to zaawansowany produkt przeznaczony do demineralizacji wody.
JBL AQUA-T HANDY skutecznie usuwa osad i wszelkie glony znajdujące się na ścianach zbiornika. Ostrze ze stali szlachetnej (nierdzewnej) usuwa najgorszy brud oraz glon dzięki czemu szyby akwarium są idealnie wyczyszczone.
Produkt Fish Protector od Red Sea skutecznie zabezpiecza ryby przed przypadkowym przedostaniem się do tylnego sumpa.
Grotech CoraFix Universal to elastyczny klej i uszczelniacz twardniejący pod wodą. Sprawdzi się idealnie do mocowania dekoracji w zbiorniku czy też uszczelniania ubytków silikonu.
Zbiornik akrylowy o pojemności 5l przeznaczony do pobierania płynów dozowanych do akwarium lub jako zasobnik na wodę RO.