Red Sea Desktop Skimmer to zaawansowany system filtracji, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia z wody akwariowej. Dzięki jego skuteczności, cała objętość wody jest przepuszczana przez skimmer około 3 razy na godzinę, zapewniając optymalne warunki dla Twoich mieszkańców akwarium.
Dzięki zastosowaniu stosunku wody do powietrza wynoszącego 3 do 1, skimmer zapewnia wystarczającą filtrację dla różnorodnych gatunków ryb i organizmów morskich, od najbardziej odpornych ryb słodkowodnych po delikatne Koralowce SPS.
Red Sea Desktop Skimmer jest idealny do systemów nano o pojemności do 100 litrów. Jego wąska konstrukcja, zaledwie 6,1 cm szerokości, pozwala na łatwe umieszczenie go nawet w ograniczonych przestrzeniach. Zawiera pompę odpieniacza Sicce, która zapewnia skuteczną pracę skimmera.
Dane techniczne:
- Nadaje się do systemów nano o pojemności do 100 litrów
- Wąska konstrukcja 6,1 cm
- Zawiera pompę odpieniacza Sicce
- Przepływ powietrza: 60 litrów na godzinę
- Zużycie energii: 5 W
Dzięki Red Sea Desktop Skimmer możesz cieszyć się czystością i klarownością wody w swoim akwarium, zapewniając zdrowe środowisko dla swoich podopiecznych.
GPSR
Producent: Red Sea
Producent
Red Sea
4687 World Houston Parkway
#20077032 Houston, TX,
Stany Zjednoczone
support.pl@redseafish.com
Osoba odpowiedzialnaCoral House
Władysława Grabskiego 9,
58-260 Bielawa,
Polska
sklep@coralhouse.pl

Red Sea Desktop Skimmer to zaawansowany system filtracji, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia z wody akwariowej.
Opinie o produkcie Desktop Skimmer - odpieniacz:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
SunSun Napowietrzacz CT-202
SunSun CT to seria profesjonalnych zestawów napowietrzających, stworzonych do obsługi zbiorników akwarystycznych. Seria charakteryzuje się cichą pracą oraz energooszczędnością. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkt ten jest o wiele bardziej wytrzymały na ciągłą pracę.
MicroContainer uchwyt do pojemników z mieszaczem...
Fauna Marin Zeo light 1000ml - zeolit mineralny
Fauna Marin Zeo-Light to specjalnie opracowany zeolit służący do redukcji stężenia składników odżywczych w akwariach morskich. Zeolit zapewnia bakteriom redukującym azotany i amon idealne środowisko. Dzięki zastosowaniu kompozycji różnych zeolitów, starannie dobranych ze względu na ich specyficzne właściwości fizyczne i chemiczne, filtr ten szybko i skutecznie redukuje stężenie składników odżywczych.
Aquael Wkład BIOCERAMAX 1200 1L
BioCeraMAX 1200 doskonale sprawdza się jako złoże filtracyjne w filtrach kanistrowych, filtrach przelewowych, filtrach wewnętrznych z komorami na media sypkie (np. TURBOFILTER), sumpach, kominach filtracyjnych. Może być stosowany zarówno w akwariach słodkowodnych jak i morskich. Szczególnie polecany jest do zbiorników z dużymi rybami oraz z dużą ilością ryb.
Aquaforest Aiptasia Shot 50 ml
Aiptasia Shot to nie tylko kolejny produkt na rynku – to przemyślana formuła, która działa błyskawicznie, eliminując ukwiały w ciągu zaledwie kilku minut od precyzyjnej aplikacji. Zapomnij o długotrwałych i często nieskutecznych metodach mechanicznych czy chemicznych, które mogą stresować Twoje korale i inne bezkręgowce. Aiptasia Shot działa punktowo, tam gdzie jest to najbardziej potrzebne.
Profec Kolanko 90 PVC 20 mm
Profec Kolanko 90° to wysokiej jakości element instalacyjny, umożliwiający zmianę kierunku przepływu w systemach hydraulicznych pod kątem 90 stopni. Wykonane z trwałego PVC-U, charakteryzuje się odpornością na korozję i działanie chemikaliów, co zapewnia długotrwałą niezawodność. Kolanko posiada połączenie klejowe (KW), zgodne z normą EN-ISO 1452-3, co ułatwia szybki i szczelny montaż. Przystosowane do ciśnienia roboczego do 16 barów, znajduje zastosowanie w przemyśle, systemach basenowych oraz instalacjach nawadniających.
Modern Reef LPS Color & Growth (Micro-Pearl) 65g - pokarm...
Reef Scorpionfish upgrade do automatycznego dozowania
Zestaw od Reef Scorpionfish pozwalający na przerobienie obecnych butelek na wersje do automatycznego dozownika. Upgrade nadaje się do wszystkich pojemników od marki Reef Scorpionfish w wersji 1, 2 oraz 5 litrowej.