Elektrozawór do dolewek Samudra Level Control
Elektrozawór do systemów odwróconej osmozy ze zintegrowanymi szybkozłączami.
Producent: Osmoza

ProducentCoral HouseGrabskiego 9,58-260 Bielawa,Polskasklep@coralhouse.pl
Osoba odpowiedzialnaCoral House
Grabskiego 9,
58-260 Bielawa,
Polska
sklep@coralhouse.pl
Elektrozawór do systemów odwróconej osmozy ze zintegrowanymi szybkozłączami.
Profesjonalny miernik DM-1 TDS Dual do stałego monitoringu wody. Mierzy TDS przed i po membranie osmotycznej. Wyposażony w funkcję Auto-Off i czytelny wyświetlacz LCD. Niezbędny w akwarystyce.
Kompletny zestaw eksploatacyjny do systemów odwróconej osmozy, zawierający wkłady mechaniczne, blok węglowy oraz litr żywicy demineralizacyjnej MB-20. Pakiet zapewnia skuteczną ochronę membrany RO oraz uzyskanie idealnie czystej wody o zerowym TDS, niezbędnej w akwarystyce morskiej.
Moduł dejonizacyjny ARKA MyAqua z żywicą 300ml. Ostatni etap filtracji RO usuwający resztkowe krzemiany i azotany. Gwarantuje czystość wody 000 PPM. Pasuje do MyAqua 190 i 380.
Żywica jonowymienna marki Reef Scorpionfish to zaawansowany produkt przeznaczony do demineralizacji wody.
Wysokowydajny filtr RO ARKA MyAqua 1900 o wydajności do 1900 l/dobę. Wyposażony w pompę podnoszącą ciśnienie, inteligentny system kontroli i wskaźniki LED. Idealny do dużych akwariów i profesjonalnych hodowli.
ATI MB PRO to najwyższej jakości żywica do demineralizacji wody (DI). Skutecznie usuwa krzemiany, fosforany i resztkowe zanieczyszczenia po membranie RO. Gwarantuje wodę o czystości 000 TDS.
Najwydajniejszy system RO ARKA MyAqua 3800. Wydajność do 3800 litrów na dobę. Wyposażony w dwie membrany, pompę wspomagającą i inteligentny sterownik. Rozwiązanie dla sklepów, hodowli i największych akwariów.
Złączka wtykowa prosta typu Quick umożliwia szybkie łączenie węży pneumatycznych bez potrzeby dodatkowego uszczelnienia. Szybko złączka może być montowana i demontowana wielokrotnie.
Korallen Zucht Reinstwasserfilterharz to żywica, która jest gotową do użytku mieszanką silnie kwaśnego kationitu i silnie zasadowego anionitu Złoże zostało opracowane dla potrzeb produkcji wody o wysokiej czystości - może być stosowane do produkcji wody całkowicie zdemineralizowanej pozbawionej krzemionki i dwutlenku węgla.
Rozdzielacz typu Y (trójnik) do wężyków 6mm. Idealny do systemów odwróconej osmozy RO, akwarystyki i pneumatyki. Zapewnia równomierny podział strumienia i błyskawiczny montaż wtykowy.
