
Wirnik z ośką i uszczelkami do cyrkulatora SUNSUN JVP-130
Opinie o produkcie SunSun JVP-130 impeller sets:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
NFEEDING-RING-SQUARE karmnik plastikowy pływający okrągły
Komputer akwarystyczny ITI ATO2 AT
Grotech NutriVital Paste Spirulina 125g
Ślimak Pictocolumbella Ocellata
Ślimak Pictocolumbella Ocellata to idealny wybór do zbiorników morskich z piaskiem oraz borykających się z cyjanobakteriami. Ślimak ten chętnie przekopuje piasek oczyszczając go z pozostałości pokarmów i innych odpadów.
Maxspect XF-350CE Single Pump
Maxspect Gyre XF350 Cloud Edition to wysokowydajna pompa cyrkulacyjna do akwarium słodkowodnego i morskiego. Wysoki przepływ na poziomie do 20 000 l/h pozwala na pracę w akwariach o pojemności od 300 do 3 000 l. W opakowaniu pompa cyrkulacyjna, bez kontrolera.
Resun Kolanko U na wąż 12mm
Tropical ICHTIO 30ML na ospę
AN N-03 SHRIMP S siatka teleskopowa 7,5cm 15-45cm
Ocean Nutrition Cyclops 100 g - pokarm mrożony
Pokarm mrożony Ocean Nutrition to idealny wybór dla wszystkich ryb akwariowych. Pokarm jest mrożony przy użyciu ciekłego azotu dzięki czemu czystość i jakość podawanego pokarmu jest na najwyższym poziomie. Pokarmy od ON nie wymagają wczesnego płukania tak jak to w przypadku pokarmów mrożonych cieczą. Dzięki temu pokarm również długo utrzymuje się w toni wody.
Profec Śrubunek przejściowy PVC-U 50 mm x 1 1/2" KW x GW...
Ten śrubunek Profec z PVC-U posiada łączenie z klejoną mufą i gwintem wewnętrznym, i działa pod maks. ciśnieniem roboczym 10 bar. Wszystkie klejone złącza są zgodne z EN-ISO 1452-3 a GW jest zgodny z EN-ISO 228.