Elektroniczny miernik PH-02 służy do mierzenia kwasowości wody. Mierzy jony wodorowe H+, dla odczynu kwaśnego a dla zasadowego wodorotlenki OH– i ich równowagi dla odczynu obojętnego. Skala pH mieści się w granicach od 0-14. W urządzeniu wykorzystano mikroprocesorową technologię, która z wysoką precyzją dokonuje pomiarów. Po około 10 min bezczynności urządzenie wyłącza się automatycznie.
Miernik PH02 jest łatwy i wygodny w użyciu wystarczy zanurzyć elektrodę w wodzie i na wyświetlaczu od razu pojawia się wynik. Korzystanie z miernika na dłuższą metę jest o wiele tańsze niż jednorazowe testery.
Miernik odczynu wody ma bardzo szeroki zakres zastosowania w akwarystyce, farmacji, zakładach kosmetycznych, medycznych, pracowniach analitycznych, przy uzdatnianiu wody, pomiaru pH wina, kawy, w rolnictwie. Można nim ocenić wodę w kranie, akwarium, basenie, rzece oraz PH wielu cieczy.
Dane techniczne
- Zakres pomiaru: 0-14 pH
- Dokładność pomiaru: +/- 0,01 pH
- Skalibrowany fabrycznie
- Automatycznie wyłączenie po 10 min
- Zasilanie: bateria 1,5V
- Wymiary: 15 x 3,1 x 1.5 cm
- Waga: 40 g
GPSR
Producent: Coralhouse

ProducentCoral House
Władysława Grabskiego 9
58-260 Bielawa,
Polska
sklep@coralhouse.pl
Osoba odpowiedzialnaCoral House
Władysława Grabskiego 9
58-260 Bielawa,
Polska
sklep@coralhouse.pl
Opinie o produkcie miernik pH wody (pH02 kwasomierz z auto-kalibracją):
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
Komputer Pomiarowy KH Controller AquaWiz Gen 4
AquaWiz KH Controller to zaawansowany komputer do akwarium, który mierzy poziom KH i – jeśli spadnie poniżej ustawionego celu – automatycznie dawkuje roztwór KH, utrzymując stabilne warunki. Nie wymaga dodatkowych reagentów, generuje powiadomienia e‑mail, łączy się z Wi‑Fi, pracuje po przywróceniu zasilania i komunikuje się przez BNC z systemami pH/Apex/Neptune.
HANNA HI774 Mini-Fotometr Fosforany
Mini-fotometr na fosforany w zakresie od 0.00 do 0.90 mg/l (ppm), wypełnia lukę pomiędzy prostymi zestawami do testów chemicznych a profesjonalnym oprzyrządowaniem. Mini-fotometr hanna wykorzystuje diodę LED o stałej długości fali i fotodetektor krzemowy, aby zapewnić dokładność profesjonalnego oprzyrządowania.
Milwaukee Mi0001 cuvette
Milwaukee MI0001 to zamienne szklane kuwety do fotometrów Milwaukee.
Milwaukee Ph55 ph.temp tester
Milwaukee Wodoodporny pH55 PRO pH/Temp. Tester to jeden z naszych najdokładniejszych, ekonomicznych, dobrze zaokrąglonych, wytrzymałych i niezawodnych testerów na rynku
SQUALI REFRAKTOMETR LED MIERNIK POZIOMU CUKRU
Refraktometr LED Squali to wysokiej jakości narzędzie stworzone z myślą o osobach, które oczekują precyzyjnych i wiarygodnych pomiarów stężenia cukru w roztworach. Regularna kontrola zawartości cukru jest kluczowa w wielu dziedzinach, takich jak winiarstwo, browarnictwo, produkcja soków, miodów czy w gastronomii.
HANNA HI705 Mini-fotometr Krzemiany LR
Mini-fotometr na krzem- 0 do 2,00 mg/L (ppm), wypełnia lukę pomiędzy prostymi zestawami do testów chemicznych a profesjonalnym oprzyrządowaniem. Mini-fotometr hanna wykorzystuje diodę LED o stałej długości fali i fotodetektor krzemowy, aby zapewnić dokładność profesjonalnego oprzyrządowania.
Seneye pakiet do pomiaru NH3/PH (na 90dni)
MILWAUKEE MC120 PRO PH MONITOR
Monitor pH Milwaukee MC120 PRO High Range oferuje laboratoryjną dokładność dzięki łatwo widocznej ciągłej kontroli poziomu pH z alarmami.
Milwaukee MA871 pomiar cukru
Cyfrowy refraktometr BRIX firmy Milwaukee jest kompensowany temperaturowo z zakresem BRIX od 0 do 85 procent i dokładnością +/- 0,2 procent.
Kontroler pH-Bot Aqua Trend zestaw MIDI
PH-Bot w zestawie MIDI to inteligentny sterownik Aqua Trend przeznaczony do precyzyjnego monitorowania i kontroli pH oraz zawartości CO2 w akwarium. Zestaw zawiera jednostkę centralną oraz profesjonalną sondę pH. Idealne rozwiązanie do automatyzacji dozowania CO2 i reaktorów wapnia.



