Tetra EasyBalance - Uzdatniacz w płynie stabilizujący parametry wody. Pozwala zachować równowagę biologiczną w akwarium na okres do 6 miesięcy! Ogranicza częstotliwość podmian wody do 2 razy w roku.
- stabilizuje poziom pH i twardości węglanowej, minimalizuje zmiany składu chemicznego wody,
- zapobiega nagłym spadkom kwasowości, ktore mogą być niebezpieczne dla ryb,
- w naturalny sposób redukuje poziom fosforanów i azotanów, ograniczając nadmierny wzrost glonów,
- widoczne cząsteczki obniżające poziom azotanów rozprzestrzeniają się równomiernie w wodzie,
- po czym opadają na dno, gdzie rozpoczyna się ich właściwe działanie,
- wzbogaca wodę w wartościowe witaminy, mikroelementy i minerały,
- stosowany zgodnie z zaleceniami ogranicza konieczność podmian wody w akwarium do dwóch razy w roku
- wpływa korzystnie na ryby i rośliny akwariowe,
- do stosowania w akwariach słodkowodnych.
GPSR
Producent: TETRA

Producent
Tetra GmbH
Herrenteich 78
49324 Melle,
Niemcy
service@tetra.net
Osoba odpowiedzialna
Tetra GmbH
Herrenteich 78
49324 Melle,
Niemcy
service@tetra.net
TETRA EasyBalance 250ml - środek do stabilizacji parametrów wody
Opinie o produkcie TETRA EasyBalance 250ml - środek do stabilizacji parametrów wody:
Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać
TETRA Pond AlgoFin 1L
TETRA Pond AlgoFree 1L
TETRA NitrateMinus 100m śr. do redukcji azotanów
Preparat Aquacid Pond Zoolek 1000 ml
Zoolek Aquacid Pond – środek do obniżania pH i twardości węglanowej KH w wodzie stawowej. Skuteczna korekta parametrów wody dla zdrowia ryb i roślin.
ZOOLEK Aquavit pond 500ml
Aquavit Pond – preparat z biopierwiastkami dla ryb i roślin w oczkach wodnych. Wspiera zdrowy rozwój i równowagę biologiczną w stawie.
TETRA Pond AlgoFin 500ml
PROGROW ACARBON 1KG
ProGrow aCarbon to wysokiej jakości węgiel aktywowany przeznaczony do krystalizacji wody oraz usuwania z niej szkodliwych substancji takich jak metale ciężkie, pozostałości leków lub inne związki o szkodliwych właściwościach.
TETRA Pond AlgoFree 3L
AquaActiv AlGo Universal 500 ml
Oase AquaActiv Algo Fountain 500 ml jest preparatem używanym do czyszczenia architektury wodnej takiej jak: fontanny czy kaskady. Skutecznie pozbywa się glonów oraz grzybów. Nadaje się do stosowania zarówno w zbiornikach znajdujących się w budynkach jak i w oczkach ogrodowych.
TETRA AquaSafe 250ml - do uzdatniania wody
TETRA AquaSafe 250ml - do uzdatniania wody



