Flipper RB ABS Max Ostrza Wymienne
Zestaw dwóch wymiennych ostrzy Flipper RB ABS Max.
Czyścik SunSun MB-095D jest wyjątkowo praktycznym i wygodnym narzędziem do czyszczenia szyb akwarium. Składa się z dwóch części: zewnętrznej części magnesu, którą trzymamy na zewnątrz akwarium, i wewnętrznej części magnesu, która znajduje się wewnątrz akwarium i jest odpowiedzialna za oczyszczanie szyby.
Część zewnętrzna i wewnętrzna są mocno magnetyczne, co powoduje, że trzymają się razem przez szkło akwarium. W ten sposób, poruszając częścią zewnętrzną, można swobodnie przesuwać część wewnętrzną i czyścić szybę akwarium. Dzięki temu, ruchy zewnętrzne są łatwe do wykonania, a szyba jest dokładnie czyszczona bez konieczności zamocowania rąk wewnątrz wody.
Czyścik SunSun MB-095D jest skuteczny w usuwaniu glonów, nalotów i innych zabrudzeń ze szkła akwarium. Zapewnia szybkie i dokładne czyszczenie, minimalizując nakład pracy i ułatwiając utrzymanie czystości akwarium. Ważne jest jednak, aby zachować ostrożność podczas używania czyścika magnetycznego, aby nie dopuścić do zarysowania szyby akwarium. Należy również unikać używania go na powierzchniach akrylowych, ponieważ magnesy mogą uszkodzić ten materiał.
Podsumowując, SunSun MB-095D to czyścik magnetyczny, który zapewnia wygodne i skuteczne czyszczenie szyb akwarium. Dzięki niemu można łatwo usunąć glony i zabrudzenia, utrzymując czystość i przejrzystość w akwarium. Jednak należy pamiętać o zachowaniu ostrożności, aby uniknąć zarysowań lub uszkodzeń powierzchni akwarium.
Przeznaczony do szyb o grubości maksymalnej 15mm
Producent: SunSun
ProducentZhoushan Sensen Import and Export Co., Ltd.3rd Floor, No. 61-79 Baima Street, Ma’ao Town, Dinghai District316021 ZhoushanChinysunsun@126.com
Osoba odpowiedzialnaCoral HouseWładysława Grabskiego 9,58-260 Bielawa,Polskasklep@coralhouse.pl
Czyścik SunSun MB-095D jest wyjątkowo praktycznym i wygodnym narzędziem do czyszczenia szyb akwarium. Składa się z dwóch części: zewnętrznej części magnesu, którą trzymamy na zewnątrz akwarium, i wewnętrznej części magnesu, która znajduje się wewnątrz akwarium i jest odpowiedzialna za oczyszczanie szyby.
Zestaw dwóch wymiennych ostrzy Flipper RB ABS Max.
Uniwersalny zestaw wymiennych elementów czyszczących do akwarium. Czyścik pozwala na zachowanie czystości nie tylko szyb w akwarium ale również w całym zbiorniku. Dzięki wymiennym końcówką zestaw pozwala na oczyszczanie również podłoża akwarium.
Aquaforest Ultrablades zestaw dwóch wymiennych ostrzy do czyścika magnetycznego Aquaforest.
Rękawica czyszcząca służy do wygodnego czyszczenia szyb oraz dekoracji w akwarium. Dzięki porowatej strukturze usuwa glony nawet z trudno dostępnych miejsc.
Czyścik z ostrzem Mag Float pozwala na precyzyjne i dokładne czyszczenie szyb w zbiorniku. Dzięki mocnemu magnesowi nadaje się do większości rodzaju i grubości szyb w zbiornikach. Wymienne ostrza pozwala na wyczyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc w akwarium. Dodatkowo czyścik został wyposażony w matę, która ułatwia czyszczenie mocno zabrudzonych miejsc.
Odmulacz HXS-01D to doskonałe narzędzie do czyszczenia dna w zbiorniku morskim lub słodkowodnym. Posiada możliwość pracy w obiegu zamkniętym oraz otwartym. Zasilany z sieci elektrycznej nie wymaga zakupu baterii. Regulowana długość umożliwia stosowanie w akwariach od 20 do 76 cm wysokości.
Czyścik Seachem Algae Scraper 31 cm pozwala na dokładne czyszczenie szyb w akwarium. Dzięki ostrzu wykonanego z nierdzewnego metalu czyścik idealnie sprawdzi się w akwarystyce morskiej.
MAXSPECT Refine Edge Standard scraper to czyścik do szyb magnetyczny z ostrzałką ostrza nowa generacja czyścika magnetycznego do szyb akwarium. Dzięki wysokiej jakości ostrza o grubości 0,8 mm czyścik zapewnia bezpieczne i dokładne usuwanie zabrudzeń z szyb w Twoim akwarium.
Flipper Standard to czyścik magnetyczny 2w1 przeznaczony do zbiorników o grubości szyby do 12 mm. Dzięki innowacyjności i unikalnym rozwiązaniom czyści umożliwia błyskawiczne czyszczenie szyby w zbiorniku.
Flipper MAX to czyścik magnetyczny 2w1 przeznaczony do zbiorników o grubości szyby do 24 mm. Dzięki innowacyjności i unikalnym rozwiązaniom czyści umożliwia błyskawiczne czyszczenie szyby w zbiorniku.
Niewielkich rozmiarów czyścik magnetyczny Flipper Pico. Doskonały do codziennego usuwania miękkich glonów i nalotów z szyb.
Czyścik SunSun MB-115D jest wyjątkowo praktycznym i wygodnym narzędziem do czyszczenia szyb akwarium. Składa się z dwóch części: zewnętrznej części magnesu, którą trzymamy na zewnątrz akwarium, i wewnętrznej części magnesu, która znajduje się wewnątrz akwarium i jest odpowiedzialna za oczyszczanie szyby.